Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki utálja még rajtam kívül...

Ki utálja még rajtam kívül Twilight-ot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 08:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
62%
hihetetlenül unalmas, néztem a filmet 10 percig és majdnem megőrültem olyan unalmas. Amúgy a könyv is szar, nemtom mér ennyire felkapott... 14/L
2010. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyen embereket miért nem ismerek személyesen? :O
2010. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

nem pontoztam le senkit.

én nem szeretem azt a sz@ros filmet!

de nem bántom azt aki igen,az az ő baja.

ja ésköszönöm a normáls válaszokat.általában nem szoktam értelmes választ kapni a kérdésekre.

:D

2010. ápr. 15. 14:04
 34/40 anonim válasza:
olvastam + láttam => unalmas, szar, nyálas tini regénysorozat!!!
2010. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
45%
04-03 21:22-es, milyen alaptörténet jó? Ha azon múlna, már a 92-es Draculából, a Buffyból, a Moonlightból, és még sorolhatnám, miből is tömeghisztéria lett volna. Maximum annyiban tér el, hogy itt egy _átlagos_ lány a főszereplő, akit semmi sem tesz különlegessé, hiába teszi folyton Edward szájába az írónő, hogy különleges, Bella teljesen átlagosan gondolkodik. A többi szerelemkoncentrált tini meg baszatlan háziasszony pedig gerjedhet rá, bele tudja élni magát Bella tökéletesen semmitmondó karakterébe. Elvégre, ha Bella egy Raszkolnyikov lenne, meg sem értenék a gondolatait. Már eleve az írónő testsúlya is árulkodik a saga mélységéről. Segítek, fordított arányosságban áll a kettő. A további néphülyítés elkerülése érdekében az egyetlen megoldás az lenne, ha valaki visszamenne az időben, és megakadályozná a 21 éves Meyer esküvőjét. Így nem válna unatkozó mamukává, aki nem élt soha, nem is fog már, feláldozta az életét a család oltárán, amivel tisztában is van, ezért pszichológus helyett szánalmas vágyálmokat kerget. Maradok Asimovnál.
2010. jún. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Inkább a Vámpírnaplók
2010. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Amikor megjelent utáltam, ha vki elkezdett róla beszélni egyből leállítottam. Most már nagyon szeretem.Nem vagyok őrült rajongó. De már érdekel. :D
2010. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
64%
GYŰLÖLÖM!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Borzalmasan utálom,sz@r az egész.
2010. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
forog a gyomrom tőle!
2010. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!