Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki utálja még rajtam kívül...

Ki utálja még rajtam kívül Twilight-ot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 08:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%

Én :D

az osztálytársaim odavannak érte,megdöglenek az eclipseért,komolyan mondom hihetetlen lett ez a twilight mánia,kezd már nagyon elegem lenni belőle :S

mint valami vírus,olyan..

és megőrülök mikor arról beszélnek,hogy ilyen cuki edward,meg olyan cuki,hátfúj ba.zdmeg az a legrondább színész akit valaha láttam :S

jacob elmegy,de ő se olyan fantasztikusan sármos...

szal ez az én kis véleményem a drága filmről.

már láttam az eddigi mindkét részt,az eclipset olvastam is nagyjából,de akkora hülyeség h jaaajj

2010. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
54%

A könyvek tűrhetőek. Nem azt mondom, hogy jók, vagy szeretem őket, de olvasható, érdekes téma. Csak mostanra 1000x lejáratták... És az, hogy 5 részes, erőteljes túlzás. Na a film, az meg úgy szar ahogy van. Mert Robert meg Taylor annnnnnnnyira aranyos, meg szexi, meg istentudja... Biztos jól néznek ki, csak szegény Robert olyan mint egy csöves, Taylorra meg rossz ránézni... Bár, lehet hogy örülni kéne, hogy olvas a fiatalság... Mondjuk ettől okosabb senki nem lesz, az is biztos.

Ez a túlzott rajongás meg gyerekes.

Én például szeretem a túróstésztát, mégse tetováltatom a homlokomra...

2010. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
68%
Én nem olvastam és nem is akarok róla véleményt mondani, de engem annyira nem érdekel, hogy az valami hihetetlen... az oszt társaim viszont folyton erről beszélnek. Na az viszont idegesítő,hogy ilyen álomvilágban élnek. Krimit szoktam olvasni, és nézni. 14/L
2010. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

ALKONYAT

ÚJ HOL

NAPFOGYATKOZÁS


:O Holdfogyatkozás

xDDDDDDDD

3.részdejólesz:D

2010. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Talán azért lesznek egyesek lepontozva, mert azt mindják szar, de még el sem olvasták (de mégcsak meg sem nézték). Olvastam és láttam is, és gagyi! De tudom hogy miért mondom ezt róla.
2010. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:

utálomgyűlölömfuj.

robert valaki meg miért olyanjópasi?:O

2010. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Például én. Mert az igazi vámpírok embervért isznak, néha koporsóba fekszenek és nem fröcsögnek a nyáltól
2010. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
70%
sztem undorító, és ezt a robert patiszon gyereket is rühellem xD
2010. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy sokan utálják, de sokkal többen szeretik.:)

Ahhoz no comment, akik nem is látták, nem is akarják megnézni, de utálják.-.-

Igazából a fanatikus, végleteikg elmenő, őrült rajongás, hogy még nem is tudom, Robert Pattinsonnal kilenc éves kislányok akarnak lefeküdni, vagy Kristen Stewart piszkos bugyijáért mindenre képesek, meg Taylor Lautner hónalj szőrét is képesek lennének megvenni egyes rajongók, az azért már tényleg túlzás.xD

De szerintem egy egészséges mértékű rajongásból nem lehet probléma.:)

Értsd: én szeretem a Twilightot, mégsem ostromoltam Robert Pattinsont a Bel AMi forgatásán, az Andrássy úton és nem törtem ki sikoltozásban, amikor kinyögött pár szót magyarul, sőt szerintem nem is annyira helyes...xD

Szóval ne menjünk túlzásokba, nem csak sárgaházból szabadult hülyék vannak, találni köztük értelmes embereket is.

És a Twilightról direkt mondták, hogy nem vámpíros, hanem szerelmes film.És azért volt benne egy kis harc is...;)

Aki nem bírja azt is megértem, néhány résztől hánynom kell.xD

De az alapötlet nagyon jó, ha olyan rossz lenne, akkor nem élenne ennyi rajongója.

A rajongás jó dolog, legalább van valami értelme az életnek, kicsit izgalmasabb valamiért, amit nem nagyon értek.De azért sokan ebben találnak magukra.És a történet szép, az érzékenyebbekt könnyebben megérinti.Aki pedig ilyen utálatos, keményebb típus, az csak értetlen.

2010. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%

Utálom, mint a szrt! A filmről nem is beszélve, de a könyv is egy förtelem. robert pettinzon meg kicsit korábban érkezett az Andrássy útra, júniusban szokott lenni a melegfelvonulás, nem?

egy tizenhárom ellllll

2010. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!