Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hülyék vagyunk hogy...

Nagyon hülyék vagyunk hogy ezen röhögünk?

Figyelt kérdés
Na szóval van 1 Roma-s sálam meg 1 Arsenalos két oldalábol lógnak ki cérnák :piros,sárga,fekete,fehér és azzal szórakozunk hogy kihúzzuk a cérnákat és rárakjuk a többiek fejére xD, ma föcin nyitja ki a tanár az ajtót és ráraktam egy kupaccal, aztán mikor javította a dogámat odamentem mellé és akkor is ráraktam, de mindenki röhögött rajta, de hogy mi ezen a vicces nem tudom hehehe
2010. febr. 23. 19:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jah nekünk volt 1 hót hájas tanár, általánosban a krétát direkt lerakták a földre és amikor lehajolt érte kilöttyent a hája xD
2010. febr. 23. 19:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi az angoltanárunkat csesztettük (akit mindenki utál) pont szedtük le a karácsonyi díszeket, volt ott egy csomó gombostű és leraktuk az asztalra, kitalálta valaki, hogy rakjuk már rá a székre hátha beleül. Végülis nem jött össze mert egész órán állt meg mászkált...ja meg ez tegnap volt: irodalomból írtunk, és kitalálták a többiek, hogy mennek az ajtóhoz nézni, hogy mikor jön a tanár mi meg addig írjuk oda amit nem tudtunk, mindenki szaladt a tanáriasztalhoz és beirkáltuk :D amúgy állítólag az egész város arról beszél, hogy a mostani 6. évfolyam milyen rossz. Az igazgató azt mondta, hogy ilyet se látott még, hogy a nyolcadikosokkal nincs semmi gond de a hatodikosokkal minden nap.

13/L

2010. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Multkor..egy első emeleti terembe volt óránk..és montuk az énektanárnak h "taanárnőőő valaki benézett az ablakon" ez a gyökér meg rohant az ablakhoz és kereste h ki nézett be:D:D

meg órán..megbeszéltük h fiuk bevonulnak a fiu wc-be lányok a lány wc-be..a tanár meg keresett minket :D:D:D:D

pedig mi vagyunk a suli legjobb tagozata[M mint matek]..:D

14L

2010. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jézusom de hülyék vagytokXD
2010. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!