Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hülyék vagyunk hogy...

Nagyon hülyék vagyunk hogy ezen röhögünk?

Figyelt kérdés
Na szóval van 1 Roma-s sálam meg 1 Arsenalos két oldalábol lógnak ki cérnák :piros,sárga,fekete,fehér és azzal szórakozunk hogy kihúzzuk a cérnákat és rárakjuk a többiek fejére xD, ma föcin nyitja ki a tanár az ajtót és ráraktam egy kupaccal, aztán mikor javította a dogámat odamentem mellé és akkor is ráraktam, de mindenki röhögött rajta, de hogy mi ezen a vicces nem tudom hehehe
2010. febr. 23. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülyék vagytok!xD

mi is szoktunk ilyen bromságokon röhögixD

2010. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
miis szoktunk ilyen hujeségeken nevetni XDD de vicces XD
2010. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jah felmentünk a 2.emeletre azt ott a lépcső előtti korláton megálltunk és dobáltuk lefele a cérnákat, a sok hülye meg nézte mi a franc van, egyszer futott egy gyerek és pont akkor került a fejére a cérna amikor odaért
2010. febr. 23. 19:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig már 16/17 évesek vagyunk xD
2010. febr. 23. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyék vagytok! xD De szerintem az ilyen hülyülés is nagyon jó, szórakoztató. xD Persze csak addig, amíg a tanártól nem kaptok valamit. ;) x3
2010. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi negyedikben matricát ragasztottunk egymás hátára. bevásárlóközpontba kivolt téve ilyen c-mon-os képeslap rajta kb 5 matrica, mindenkinél 200 képeslap, egyik gyerek az igazgató hátára is rakott, nagy baj lett belőle =D
2010. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ez haláli xDDDDDD én is kipróbálom, köszi a tippeket *.* xD
2010. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A föci tanár nem hitte el hogy rajta van(mert mondtuk neki aztán), és úgy ment ki óra végén a teremből hogy rajta maradt xD
2010. febr. 23. 19:15
 9/14 A kérdező kommentje:
De lehet nem szólt neki senki és még a tanárok is röhögték xD
2010. febr. 23. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
fú nekünk óra előtt tette rá a gyerek a diri seggére, egész órán úgy volt, nem tudta min röhögünk, aztán óra után felment a tanáriba, az osztályfőnök meg mérgesen elővett minket h ki volt =D
2010. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!