Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hisz ebben? Újabb világvége...

Ki hisz ebben? Újabb világvége jóslat?

Figyelt kérdés

Vanga szerint a Jövö:2010-től 2100-ig!


A „Vanga” néven ismert vak jósasszony víziói kirémisztették a világot,

miután megjósolta az angol Diana hercegnő halálát,

valamint a kereskedelmi központ szeptember 11-ei lerombolását,


illetve előre vetítette a harmadik világháború kitörését 2010-ben.


Az elkövetkezendő 91 év eseményeiről az alábbiakban teszünk említést.


Tekintsenek bele abba, mi vár ránk (utódainkra),

mi az elkerülhetetlen számu(n)kra. Vanga jóslatai:


- 2010: III.-ik világháború megkezdése 2010. novemberében, amely 2014-ig tart.


Klasszikus fegyverekkel kezdődik, a későbbi harcok során azonban bevetik a nukleáris és vegyi fegyvereket.


Az iszlám az európaiakat vegyi fegyverekkel támadja meg.


- 2014: Az emberek többsége bőrrák betegségben szenved a vegyi háborúból kifolyólag.


- 2016: Európa csaknem kiürül.


- 2023: A földkörüli pálya kissé megváltozik.


- 2033: Az Északi sark jege elolvad, az óceánok szintje megemelkedik.


- 2043: A világgazdaság fejlődni kezd. Európát az iszlám uralja.


- 2046: Minden test (szerv) elkészíthető (klónozható). A testrészek kicserélése a legjobb gyógymód.


- 2066: Az iszlám-Róma támadásához az USA új fegyvert használ – a klímát. Hirtelen lehűlés (azonnali fagy).


- 2076: Osztály nélküli társadalom – kommunizmus.


- 2084: A természet megújulása.


- 2088: Új betegség üti fel a fejét – öregedés néhány másodperc alatt.


- 2097: Legyőzik a gyors megöregedést.


- 2100: A műNap megvilágítja a Föld túloldalát.


Ha már annyiszor beigazolódtak jóslatai, ez ezúttal sem lesz másképp, állítják a pesszimistábbak. Valóban várhatóak a tömeges mészárlások, amelyek az emberiséget a végső pusztuláshoz vezetik, vetik fel a kérdést több irányból?

Vanga, teljes nevén Vangelina Oandeva Dimitrova (*1911. október 3-án született és †1996. augusztus 11-én halt meg a bulgáriai Petrichben) vak látnok volt, aki továbbá megjósolta a Kurszk tengeralattjáró katasztrofáját, a Szovjetunió széthullását.....

[link]


2010. febr. 19. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
A norton az már régi víruskereső!Használj újabbat!:)
2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
ez a 2010-es :) lehet h régi de jó:) nekem ez a legjobb:)
2010. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
hajaj...most nem tudom eldönteni, hogy megnyissam-e :D
2010. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Nyissátok meg nyugodtan!Nem lesz semmi baj,én már ezerszer megnyitottam és a gépemnek semmi baja!Eskü! [link]
2010. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
öhm én ezeket nostradamus jóslataiként olvastam..
2010. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

Ezeknek a történéseknek a fele lehetetlen.

-2088: Új betegség üti fel a fejét – öregedés néhány másodperc alatt.

-Pár másodperces megöregedés és halál, akkor gyakorlatilag lehetetlen egy komolyabb járvány.

-2010: III.-ik világháború megkezdése 2010. novemberében, amely 2014-ig tart.Klasszikus fegyverekkel kezdődik, a későbbi harcok során azonban bevetik a nukleáris és vegyi fegyvereket.

-Ha Amerikának nem tetszene valami, azzal kezdené, hogy kiszór egy pár atomot.

-2014: Az emberek többsége bőrrák betegségben szenved a vegyi háborúból kifolyólag.

-Az iszlám ledobja a mindent amit el tudunk képzelni Európára. Európában mondjuk akkor mindenki bőrrákos. Ez az emberek 1/5 része. Bőrrákos lesz mondjuk még Ázsia fele, meg Dél-Amerika, és akkor még mindig nem vagyunk az emberek nagy részénél.És miért? Mert az iszlám ledobta a csodafegyvereit Európára.

- 2016: Európa csaknem kiürül.

- 2033: Az Északi sark jege elolvad, az óceánok szintje megemelkedik.

-Európát elárasztja a víz.

- 2066: Az iszlám-Róma támadásához az USA új fegyvert használ – a klímát. Hirtelen lehűlés (azonnali fagy).

- Az iszlám-Rómát, amit elöntött a víz.

- 2084: A természet megújulása.

- A természet, amit az Amerikaiak megfagyasztottak, az iszlám meg teledobta atom és vegyi fegyverekkel.

-2097: Legyőzik a gyors megöregedést.

- A gyors megöregedés 9 évig öl. Mivel pillanatok alatt öl, pillanatok alatt(mondjuk két másodpercenként) meg kell fertőződjön egy új ember.Ha ez kilenc évig tart, akkor, minimum kétszer meghal minden ember a földön emiatt a betegség miatt, ha legyőzik.

- 2100: A műNap megvilágítja a Föld túloldalát.

MűNapot készíteni, szerintem 2100-ban is lehetetlen lesz.

Szerintem bőven elég értelmetlenség van a jóslatban ahhoz, hogy ne kelljen félnünk tőle.

2010. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

Szánalmas, ahogy itt páran elkezdenek nyavalyogni. Emberek! Bárki kiállhat, és összehordhat egy nagy rakás hülyeséget. Nem kell mindent elhinni, amit mondanak...


Vak jós... És? Be ne szarjak... Én meg leszek a szemüveges jós, bruhahaa! Az első jóslatom: 2024 - Mozart feltámad és mindenkit az uralma alá taszít! Szóval kezdjetek félni...:)


17L

2010. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ez az egész hiedelem igaz-e, én minden esetre hiszek benne...
2010. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy g*ci vagyok, de szerintem ez a Vanga néni igen nagy seggségeket jósolt.
2010. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
gondolkozzatok már miértelme lenne egy 90 környéki nőnek ilyet állitani ?
2010. márc. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!