Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki valentin napra?

Mit vegyek neki valentin napra?

Figyelt kérdés

Ugye most lesz valentin nap én már több mint 3 hónapja vagyok együtt a pasimmal! Nagyon szerete, de nem tudom mit vegyek neki valentin napra ő 17 éves. Valami olyan kéne ami nemis olyan drága és örülne neki.

Kérlek segítsetek köszönöm :):):)


2010. febr. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Plüss szivecskét szivecskés ruhában szivecskés csomagolásban szivecskés kártyával bele szivet rajzolva és ráírva sziv adja szivnek szivesen.

Szivesen!

2010. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én szív alakú sütit sütök, mert mi nem nagyon ünnepeljük ezt a a valentin napot, csak pont akkor leszünk 4 év 6 hónaposak:) nem is tudom mit lehetne venni egy fiúnak, mert az tök hülyén néz ki, hogy szivecskés valamit veszel nem? vagyis olyan furi, bár lehet hogy csak az én Szerelmemről nem tudom elképzelni, hogy szivecskés cuccokat tegyen ki a szobájába...Talán valami édességet vennék neki, pl most kijött a raffaellonak szív alakú változata, vagy az i love milka praliné is finom...
2010. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:):) sokat segítettetek:):)

ha valakinek van valami ötlete az írjon léccives fiúk is nyugottan :)

2010. febr. 11. 14:21
 4/4 anonim válasza:

Hát nem kis feladat fiúnak ajándékot vásárolni, De a Fiúknak is az a véleménye hogy nehéz a lányok izlétését eltalálni ... pedig szerintem akkor is könnyebb egy lánynak ajándékot venni ... szerintem az édességet mindenki szereti ezért biztos örülne neki ... együtt elfogyasztjátok :) Személy szerint én készíteni szoktam valamit ... szeretem ha az ajándék személyre szóló és szerintem 3 hónap után annyira kell ismerd hogy tudd minek örülne ... elég egy kis meglepetés ... nagy mosolyt varázsolhatsz arcára és hidd el mindennek örül ha szeret!

Remélem találsz egy olyan ajándékot aminek örülni fog ... jó keresgélést már nem sok van valentin napig!:)

2010. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!