Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek Valentin-napra? -->

Mit vegyek Valentin-napra? -->

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!

A párommal 3 éve vagyunk együtt és nálam is lakik,és nem tudom mivel tudnám megajándékozni Valentin napra.Közös képekből már van elég.Mondhatni hogy szinte mindene megvan.Én 21 ő 28 éves.

Ha tudtok valami ötletet ajánlani elfogadom.Előre is köszönöm.Szeretnék neki inkább valami viccest,vagy nemis tudom....:P


2011. jan. 30. 13:28
 1/6 anonim válasza:

Kíváncsi lennék az érdeklődési körötökre ahhoz,hogy tanácsot adjak...esetleg kimozdulhatnátok otthonról....korcsolyázás a széna téren vagy a Westendben,vagy:

[link]

esetleg egy séte a Gellért hegyen....hirtelen csak ennyi jut eszembe,ha valami még beugrik írok,vagy mondd ha valami másra gondolsz,pl:tárgyra... :)

2011. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bocsi *séta (az előző voltam)
2011. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ja,és még egy pár :D :

[link]


[link]


a wellness is nagyon jól hangzik ;)

2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

de találtam még: [link]


szerintem ez is nagyon jó!!!!;)

2011. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi hogy írtál.Nem mondom hogy nem lenne rossz egy kis kirándulásba vetett boldog pillanatok,de viszont egy ilyet kicsit nehéz lenne megszervezni.Viszont nagyon szép ajándék lenne.De őszintén megmondom hogy nekem mégsem ilyen kellene,mivel nemsoká megyünk majd kirándulni,és nem akarunk annyira nagy költségekbe mászni,ezt azért megbeszéltük.Mi nemcsak Valentin napon szeretjük egymást,hanem minden nap.Inkább valami kisebb ajándékra gondoltam,valami emlékezetest,vagy viccest.Vagy nemis tudom.Remélem tudtok valami ilyesmiben is segíteni.Köszi a válaszokat a válaszolónak.:)
2011. febr. 3. 10:38
 6/6 anonim válasza:

háát...nem könnyű....találtam ilyet: [link]

xD,bár ezeket nem tudom hol lehet beszerezni....

meg ilyet: [link]

:P ez jó,csak a "férj"et kell módosítani...:)

2011. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!