Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tud sírni a barátom?...

Miért nem tud sírni a barátom? Szerintetek jól gondolom az okát? (lentebb)

Figyelt kérdés
Most 18 éves, régebben nagyon sokat sírt:( Elképzelhető, hogy mostmár azért nem tud, mert régen nagyon sokat sírt? Ha valami nagyon szomorú dololg történik, akkor sem tud:( Mondja, hogy gombóc van a torkában, de nem erednek el a könnyei... Egyszer lett könnyes a szeme (4 éve vagyunk együtt), amikor majdnem szakítottunk, de akkor sem tudott sírni úgy igazán, pedig mondta, hogy az inger megvan.
2010. febr. 3. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki tud, legfeljebb visszatartja ami cseppet sem jó dolog.
2010. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. Na, de mindíg? De ő azt mondta, hogy az ingert érzi, hogy jönne a sírás, de nem tud... Nem kezd el folyni a könnye. Köszi a választ.
2010. febr. 3. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
nem akar
2010. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszoló. Igen, tényleg nem szeret sírni (ki szeret?...), de amikor nagy baj történik, akkor sem tud. Lehet, hogy egyes helyzetekben nem akar. de volt, hogy azt mondta, hogy jól esne, de nem tud.
2010. febr. 3. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:

én csak azért írtam ezt, mert pont ilyen vagyok én is, de hogy miért azt nem tudom...nekem valószínűleg a gyerekkorom miatt, de őt nem ismerem...szóval fogalmam sincs


20/F

2010. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia 23:21. Szerintem nála is azért lehet, ugyanis mint mondtam, most 18 éves, de kicsi korában sokat verték:( Emiatt sokat sírt és lehet, hogy ezért? Elképzelhető, hogy mára már nem tud sírni? Nagyon rossz lehet:(
2010. febr. 4. 06:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad,hogy kiskorában sokat verték,mivel kicsi volt sokat is sírt, megerősödött úgy lelkileg igazán, hogy bármi történik,még az inger meg is van hozzá nem sír.
2010. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a téma!

Ha valakivel tragédia történik, és például sokat sír, elképzelhető, hogy már nem is akar!

Lehet, hogy nagyobb baj esetén el tudná sírni magát, amikor lelkileg 0!!! de amíg van öntudata, addig nem!

Mintha magamról írtam volna!

Édesapám halála óta (több mint 10 éve) 1szer sírtam el magam!!!!! 25 F

2010. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Utolsó előtti válaszoló: igazd lehet, erre már én is gondoltam, hogy úgymond megedződött, megerősödött.


Utolsó válaszoló: Igazad van neked is. Részvétem! Nekem is meghalt édesapám, már 13 éve.... Én sem tudtam sírni, talán háromszor a 13 év alatt.

2010. márc. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!