Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak alteregóid, kitalált...

Vannak alteregóid, kitalált karaktereid, akikkel gondolatban játszadozol ha unatkozol vagy egyedül vagy? Történetet, nevet találsz ki nekik? Ha van leírod őket?

Figyelt kérdés

Nekem már egy tucat van és valahogy mindegyiket imádom^^Olyan a fejem mint egy belső világ.Érdekes hogy többségnek nálam általában nincs még neve.De majd kitalálok valamitxP

Van még valaki ilyen?


2010. febr. 1. 23:35
1 2
 11/11 anonim válasza:

én szoktam ált. akciódús betépett fantasyt tele színes emberekkel és csicsás dolgokkal, meg minden, de van, h. egyszerűbbeket képzelek, és szép pörgőrugások meg kamehamehaszerű fénycsóvák megsemmisítve az ellenséget, meg minden:D de ált nincs nevük a karaktereknek, és változók, de gyakran sozktam zenészekkel pl.

meg vannak romantikus ,,vízióim'' is. Ott valós személyekkel, ahol az egyik én vagyok:D

2011. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!