Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak alteregóid, kitalált...

Vannak alteregóid, kitalált karaktereid, akikkel gondolatban játszadozol ha unatkozol vagy egyedül vagy? Történetet, nevet találsz ki nekik? Ha van leírod őket?

Figyelt kérdés

Nekem már egy tucat van és valahogy mindegyiket imádom^^Olyan a fejem mint egy belső világ.Érdekes hogy többségnek nálam általában nincs még neve.De majd kitalálok valamitxP

Van még valaki ilyen?


2010. febr. 1. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
nemek is vannak
2010. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

He?Igen persze hogy vannak nemek!Ebbe nem kell bele kötniXD

Azt hittem ez nyilvánvaló mindenkinek hogy vannak nemek!XD

Egek!

2010. febr. 1. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában ismert alakjaim vannak (kedvenc sorozat, film, könyből) én csak a szituációt találom ki. + Van egy lány "aki engem játszik". Tehát én úgy nézem mintha a tv-ben lenne egy film, de közben tudom hogy az én vagyok. De a nevem más, és a kinézetem is egy kicsit. Egy két plusz dolog van a viselkedésemben vagy más téren, másokat meg nem rakok bele amik igazából megvannak.
2010. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát te amolyan ihlet alapján álmodozol.Érdekes:)
2010. febr. 2. 00:01
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
első vagyok. a kedves kérdező meg rettenet szellemes úgy látom ha egy elírás miatt egyből elkezd osztani.
2010. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ismert karaktereim vannak... (kedvenc filmbol vagy konyvbol, epp mi van soron. Es altalaban mindig arrol szol ami a legjobban erdekel az adott idoben (ha pl. rossz kedvem van, korhazba is kerulnek a fejemben:p) Viszont annyiban kulonbozok az elottem szolotol, hogy normalis elethelyezetekben gondolkozom, tehat a konyvtol/filmtol teljesen elteroen... Elvezem:)))
2010. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is normális élethelyzetekben gondolkozok, csak a szereplők vannak ismert helyekről, tehát nem egy sci-fi a kedvenc sorozatom.
2010. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

00:18

Nem osztok csak nem értettem hogy miről beszélsz!

De így már értem,a tieidnek vannak neveik.


Érdekes az ember azt gondolná hogy többen inkább a Fantasyra,misztikumra hajlanak,szerintetek ez így van?

Egyébként én is filmekből,történetekből vettem egy-két szereplőt,de nagyot változtattam a viselkedésükön,a külsejükön úgy az egész karakteren.

Érdekes nálam nem kötött az univerzum,tehát van amikor 7 láb magas tengeri szörnyekkel küzdenek,és van amikor a legnagyobb problémájuk a Szerelem.Szeretem ide-oda rakosgatni őket,jó egy világot irányítani^^

2010. febr. 2. 00:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van kb 20 karakterem :) Nevük nincs, ha gonlatomban neven szólítják egymást, akkor mindegyiket Viviennek hívják, ahogy engem is, ami azért is vicces, mert mindegyik fiú :D Két korosztály van, a fiatalok, akik 18 évesek, ahogy én is (velem öregszenek) és az "öregek" a 30 évesek. Ilyen tanár-diák viszonyban vannak egymással, és mindig különböző élethelyzetekben vannak. Mindig amilyen hangulatom van, azt emelem ki főszereplőnek, és akkor olyan, mintha én lennék a bőrében, szóval át is élem, nem csak nézem.
2010. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Heh...Vivien=D

Én is szoktam belevinni a saját érzéseimet,de viszonylag ritkán.Néha furán jön ki az egész sztori,mert ha szomorú vagyok,akkor a legmacsóbb karakterem is úgy olvad mint cukor az esőben.

Nálam elég szétszórt korosztályok vannak,a legidősebb 50(!)éves,a legfiatalabb meg 5XD

Legalábbis emberi formában...akkor a legidősebb 60000,a legfiatalabb meg 60o.0"De 5 éves formábanXD

Most jutott eszembe hogy egy-kettőnek mégis van neve!

Teljesen össze-vissza vannak,az egyik Akira a másik meg NateXD

Istenem,a legkedvencebb karaktereimnek nincs nevük!:(

De miért nincs!?

Nekem van egy csomó testvérpárom.Ikrek,nagybácsik,uncsitesók,van egy hármasiker párom is^^Nem tudom miért van ennyi iker0.o

Anime-ból van valakinek?Nekem van vagy 10 olyan karakterem akiket animékből vettem.Nem vagyok nagy animés,de voltak olyan szereplők akik úgy megfogtak,hogy nem tudtam elengedni őket.A többi 20-at meg könyvből,filmből,vagy ami érdekesebb,képekről,videóklippekből.Persze teljesen át vannak szabva.Van 9 olyan akiket teljes egészében én találtam ki,és ebből a 39-ből szinte mindet imádom.

Meséltek részleteket?Ha igen akkor én isXD

2010. febr. 3. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!