Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a válaszok ezekre a...

Mik a válaszok ezekre a kérdésekre? Sürgős és fontos! Lent

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a weben lévő szövegeket,képeket egy szöveges dokumentumba menteni?


Milyen szabályt kell betartani a weben talált szövegek,képek felhasználása esetén?


A Beatles első mozifilmjében(1964)milyen dalok szerepeltek?(címeket lécci)


2010. jan. 31. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A weben lévő szövegeket úgy tudod egy szöveges dokumentumba elmenteni,hogy kijelölöd a szöveget,rákattintassz a jobb egér gommbbal és rámész a "Másolás"-ra,majd belekattintassz bal egér gombbal a szöveges dokumentumba,és újra jobb egér gombbal kattintasz és ott kiválasztod azt,hogy Beillesztés.és ott a szöveg:D
2010. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(előző válaszoló vagyok)

A képeket nem tudom,hogy hogyan lehet szöveges dokumentumba menteni,de egy külön mappába úgy tudod lementeni a képet,hogy a képre rákattolsz jobb egész gombbal és "Kép mentése másként"-erre mész rá.Aztán előjön egy ablak,kéri h hova mented..és akk kijelölöd a kivánt mappát,és rámész oldalt,hogy "mentés"..és kész:D

Szerintem a weboldaladra vagy közösségi site-okra olyan képeket ne rakj fel,ami politikai témával foglalkozik,mert akár büntethetnek is érte,kivéve ha az oldalad politikai témájú.Ja és a kép forrását mindig oda kell írni,tehát ha a google-ról szedsz egy képet,akkor le kell írni h www.google.hu-én mindig így szoktam,ha nem,akkor az nagyon kivételes eset.

Beatles...hát erre a kérdésre most nemtok választ adni,bocsi:(

2010. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi ígyis sokat segítettél:)
2010. jan. 31. 18:08
 4/4 anonim válasza:
kösz,h föltetted, így nekem nem kell! :) (:
2014. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!