Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanuljak ha újságíró...

Mit tanuljak ha újságíró akarok lenni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb, legolcsóbb:

[link]

OKJ-s oklevelet ad


több:

[link]

2010. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok 15 éve. Pesten tanultam, de a mostani lehetőséget leírta az előttem levő kommentelő. Én már amikor fősulira jártam dolgoztam egyik megyei lapnál. Bedobtak a mélyvízbe, de diplomát is szereztem. Egyébként azt tapasztaltam erre a szakmára születni is kell. Na és rengeteg kitartás is kell hozzá. Amíg más alszik, én írok. Napközben meg készítem az interjúkat. Minden interjúalannyal meg kell ütni a hangot. És egyet tanulj meg, én a mai napig minden cikkemet úgy írom meg, mintha az első lenne. Nem szabad egyiket sem összecsapni, még akkor sem ha már közismert vagy. Van egy stílusom, amit kifejezetten szeretnek az olvasók. Én mindenevő vagyok, mindenről írok. Sok szerencsét és kitartást kívánok!!!
2010. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ahova én járok,van 2 éves újságírói szak, OKJ-s. nemtudom mennyire hasznos,de itt az iskola:

[link]

2010. jan. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!