Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltudnak atkozni interneten...

Eltudnak atkozni interneten keresztul?

Figyelt kérdés
Ha mas nevvel es keppel vagyok nem a sajatommal akkor eltudnak atkozni?!

#név #kép #Atkozas #elazkozas
2014. szept. 20. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel az ilyen baromságokban, akkor még internet sem kell hozzá.
2014. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
a misztikus átokra gondolsz?amikor az aurádat mérgezik meg hogy fogyjon az életerőd és beteg legyél?nem.
2014. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Becsaptam valakit hamis nevvel es keppel. ...es most olyanokat ir hogy verjem megcaz isten teged es csaladodat blablabla. Ez lehetseges? Megatkozhat ugy valaki hogy nem is tudja ki vagyok valojaban?
2014. szept. 20. 19:13
 4/5 szántóvető ***** válasza:

a megátkozásra egy boszorkány képes de minimális az esély hogy az ismeretlen igazi boszorkány legyen.

a neten olvashatsz róla,esetleg tanácsot is tudnak adni,én nem vagyok a téma szakértője.

[link]

2014. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átok az olyan mint a tanulás. Ha hiszel abban, hogy sikerül akkor sikerül, ha nem nem. Ha hiszel abban, hogy elátkoztak akkor elátkoztak. Ilyen egyszerű :)De ha hiszel benne akkor se biztos, hogy elátkoztak.Akkor inkább az az átok, hogy félsz attól, hogy elátkoztak:)
2014. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!