Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tartja viccesnek a Napiszar...

Ki tartja viccesnek a Napiszart? És miért?

Figyelt kérdés
Én imádom..
2010. jan. 10. 15:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
www.napiszar.com
2010. jan. 13. 17:09
 12/12 anonim válasza:

Én is gondolkoztam rajta,hogy felrakok valakit.Aki tényleg megérdemelné,hogy oda kerüljön.

Annyit kell róla tudni,hogy egy igazi csicska a gyerek.De ez látszik az iwiwes képein,és azok címén is.De ami a leg gázabb,hogy évek óta együtt van egy csajjal,akit csak az nem dugott meg,aki nem akart.A gyereknek már ezerszer szóltak,hogy vigyázzon a lánnyal,de ő mindenkit elküld a p.csába,mert,hogy az ő "szerelme enm olyan".Aztán fél Tata a gyereken mosolyog,ha meglátják az utcán őket.Volt olyan srác,aki meg is csapta egyszer a lányka miatt.A gyereknek mégis akkora az arca,hogy az valami hihetetlen.

Az ilyenből a napiszaron "celebet" csinálnának :)))

És mielőtt megkérdezitek,igen,nekem is volt közöm a csajhoz,csak én akkor még ezeket nem tudtam...aztán felvilágostottak :(

Nah,hát ezért szeretném én őt feltenni,csak annyira friss még a dolog(pár hónapja voltam együtt a csajjal),hogy tuti rá jönnének,hogy én vagyok mögötte.

2010. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!