Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tartja viccesnek a Napiszar...

Ki tartja viccesnek a Napiszart? És miért?

Figyelt kérdés
Én imádom..
2010. jan. 10. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A sunák miatt nézem én is! Meg a vicces levelek miatt.

A belinkelt szarfotókat tudnám mondjuk hanyagolni.

2010. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem. Lehet sok a bunkó kommentelő,és ők se jobbak annál,akiket fikáznak de..

Tény,hogy aki oda elkerül,megérdemli. És utána felháborodik vagy ég a pofája..ez örömmel tölt el, és kárörvendek,hogy megszívta a hülye gyerek, amiért olyan képet csinált/tett fel magáról. Főleg a kis kurv*k..

2010. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy egyszer én is oda kerülök..
2010. jan. 10. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
ha olyan képeket töltesz fel magadról a netre, akkor jogosan.
2010. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem rajoskodsz, nem vágsz hülye pofát, nem vagy ótvar k.va,aki bugyiban pózol, vagy nem fotóznak le behányva/sz.arva, akkor nyugi.:D
2010. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én bírom, mindig van ott valami érdekes :)
2010. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem minden szempontból szeretem.

Amikor pl nagy rajok vannak, akkor azokon szoktam röhögni.

De a szerencsétlen embereket sajnálom. (pl ha azért vannak fent az oldalon, mert csúnyák)

2010. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az a napiszar?
2010. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

régen függő voltam,most itt vagyok függő! :D általában barátkoztam a kommentelőkkel,de nem vettem jónéven,amikor egy tényleg(!) átlag gothot,vagy rockert fikáztak,csak mert kifestette magát,vagy egy kő mellett fényképezkedett,ami nem temető,nem sír,mert azt én sem bírom..amik csak úgy polgárpukkasztásnak(gótpukkasztásnak )tettek ki..én nem tartom magam semmilyen stílusúnak,én egyedi vagyok,persze nem annyira,hogy ki kelljen tenni,de a barátaim többsége goth,rocker,meg punk,stb..és már csak rájuk nézve is zavart..amúgy az oldalt főként a tanyasi parasztok teszik tönkre,akik még nem jártak pesten,ahol a gothok megjelenése már nem akkora húha..

azt nem tudom,hogy az ilyenekhez hogy jut ki az internet! :D

2010. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 évesnek tuti vicces
2010. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!