Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szabadidőmben?

Mit csináljak a szabadidőmben?

Figyelt kérdés
12 órákat dolgozok ami azt jelenti,hogy egy hónapban 15 napot.Mindent megcsinálok itthon(mosok főzök takarítok) és még mindíg marad egy csomó szabadidőm,amit úgy érzem haszontalanul töltök el csak tengek-lengek.Adjatok ötletet mit csinálhatnék.Akár olyat is amivel pénzt kereshetek.ha nem az se baj csak hasznos legyen.
2010. jan. 9. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 29/L
2010. jan. 9. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
álljál tótágast... keress egy pasit, takaríts mégtöbbet, túlórázz, aludj, vegyél kutyát, menj el vásárolni, főzz új dolgokat, szortírozd ki a ruhatárad, fesd ki a házat, lakberendezz...
2010. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de jó neked.... én is 12 órázom, csak éjszaka, nappal álomgyár vagyok, csak nem fizetnek annyit, mint halívúdban. Na mindegy, szerintem főzzél, az jó program. Na meg dolgozhatsz is valamit, persze attól függ, mihez értesz....
2010. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fözésen,takarításon tényleg túlvagyok.
2010. jan. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!