Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ilyenből kijönni?

Hogy lehet az ilyenből kijönni?

Figyelt kérdés
Vagy ,hogy is írjam már lassan két éve sötétnek látoma világot ,mindennek a rossz oldalát nézem.Lehet,hogy ez csak ilyen kamaszkori dolog,de este aludni nem bírok sokat vagyok ideges stb. karácsonykor még karácsonyi hangulatm se volt egyáltalán ,egyszerűen utálok mindent,mit csináljak ez ellen?
2010. jan. 6. 21:24
 1/6 anonim válasza:

Néha engem is elfog a rosszkedv. De nem folyamatosan.

Legyél sokat barátokkal, menjetek moziba vígjátékra, satöbbi...

Hallgass vidámabb zenéket, olvasgass valami romantikus (happy endre végződő) könyveket. Csinálj ilyen vidám dolgokat xD

Lehet tényleg csak kamaszkori probléma, de ha ezek után is ilyen rossz hangulatod lesz, lehet érdemes lenne elmenni pszichológushoz.

2010. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Barátaim nemigazán vannak bármit csinálok nem szeretnek:(

az ilyen könyv olvasással meg olyan mű öröm érzetem lesz,hogy nem a saját boldogságom csak ..nem is tudom..de megpróbálom:)

2010. jan. 6. 21:55
 3/6 anonim válasza:

Koncentrálj a jó tulajdonságaidra, képességeidre alaposan(pl.meghallgatom mások problémáját, szeretek segíteni másoknak, mindegy csak pozitív legyen.), majd képzeld el hol kéne lenned és mit csinálnál amikor azt jelenthetnéd ki-boldog vagyok. Az önbecsülés csodákra képes. De a lelkiismeret furfangos dolog-meg kell dolgozni az elismeréséért. Vagyis az önbizalmat fel kell építeni olyan dolgokkal amiért megküzdesz, hogy utána büszke lehess magadra. Pl. körbefutom 2szer a focipályát-kiköpöd lehet a tüdőd, de utána baromi büszke tudsz lenni magadra, hogy megcsináltad. Ez csak egy példa a megértés kedvéért, de jó mert sport, és sport közben a test endorfint-boldogsághormonokat termel!!! (mint a banán és a csoki-csak lustáknak és vékonyaknak ajánlatos)

Meg kell dolgozni a saját boldogságunkért, ez van, a lelkiismeret szigorú dolog, olykor földi pokol..

Ha pozitív dolgokat teszel magadért és másokért önzetlenül, automatikusan örömmel tölt el bármilyen depressziós is akarsz lenni..

2010. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 7. 18:40
 5/6 anonim válasza:

Első vagyok.

Ne csodálkozz ha az emberek nem szeretnek ha ennyire negatív vagy. Gyerünk! Nézd az élet pozitív oldalát és barátkozz. Beszélj kedvesen, mosolyogj sokat, csodákra képes. =)

Ne aggódj, minden kezdet nehéz, de aztán majd egyre könnyebb lesz. ()

2010. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2010. jan. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!