Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegösszeroppanást fogok...

Idegösszeroppanást fogok kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kell tanulnom.A tanárok azzal cseszletnek hogy többet is tudok. A tesitanár ordítozik velem ha nem tudok megcsinálni gyakorlatot.Az osztályban a lányok folyton szívják a véremet.A fiúk vernek és ha szólok a tanárnak azt mondja hogy én provokálom ki, pedig nem is.Itthon ha valamit csinálok hallom hogy anyuék ordítozva szidnak engem a konyhában.Ha valamit elmondok nekik akkor azt mondják az én hibám és hogy még csak egy kis taknyos kölyök vagyok.Nemtom most én vok a hülye?Vagy mi?Ezt már nem bírom sokáid.Már arra is gondoltam hogy felakasztom magam...
2010. jan. 5. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló tavaly.

A tanulás volt a legfőbb oka... Engem is ott izélt a tanár, hogy jobb tanuló is lehetnék. (Tavaly évvégi átlag 4.6) Közben szétgürcöltem magam, egész nap meg azért mégsem tudok (akarok) tanulni..

Elég kemény év is volt, és igyekeztem minden tantárgynak megfelelni, ami elég nehéz. A tesi is xar, mert egy idióta aki tanítja...

Az hogy felekaszd magad, nem megoldás semmire...

De amúgy a fiúk mért vernek?

Amikor vannak a hosszabb szünetek, szerintem próbálj egy kicsit pihenni.

Vagy esetleg ha elmész sétálni, és mondjuk viszel zenét, akkor az le tud nyugtatni.

Szóval szerintem próbálj hétvégén meg a szünetekben lazítani.

2010. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiúk azért vernek mert (És nem akarok egoista lenni)De teccem nekik.
2010. jan. 5. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
te most fiu vagy vagy lány???
2010. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem lány.
2010. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Streszes vagy hagyd a tanulást, nem kell kitünönek lenni.

Tanulás helyet kezdj bele valamilyen sportba, szakkörbe.

Nem leszel otthon annyit, nem boritanak ki a szüleid a suliba is nyugotabb leszel. Hegyd a tanulást meg az otthon való gubasztást. Keres csoportos elfoglatsságot, lesznek haverjaid és a bajaidat nekik mond el.

2010. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!