Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen függöny vagyok és...

17 évesen függöny vagyok és nem ez a baj hanem hogy kezd össze omlani az elmém mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve hogy minden nap szívok sajnos nem füvet hanem szaros herbált persze mellette még bármit ki porbálok amitöl be lehet állni . itt nem ezzel van a baj hanem hogy már rá jöttem arra hogy szar az egész és semmi értelme az egész már csak azért kell hogy ne unatkoztak .kezdek meg bolondulni hangulatingadozások dühkitörések remegések már nem birnék végig nézni 1 horror filmet anékül hogy ne kapnák azzonal szivrohamot az elsö ijesztő jelenetnél nem járok ki se faluba se bulizni be punyadam a szobámat alig hagyom el nem szeretek emberek közöt lenni kivéve a barátaimal de már ott tart a dolog velük is alig megyek el .ugyan az a hétföm is meg a szombatom is sokkszor érzem ugy mintha valaki figyelne ... azt akkarom vége legyen irjatok tanácsokat se gyogyszeres kezelés sem dili doki nem érdekel

2014. jún. 27. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen, mozogj sokat a levegőn, és ne használj semmilyen drogot. 1-2 hónap alatt teljesen rendbejön a szervezeted.
2014. júl. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én 17 évesen már redőny voltam kistáska
2016. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!