Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen függöny vagyok és...

17 évesen függöny vagyok és nem ez a baj hanem hogy kezd össze omlani az elmém mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve hogy minden nap szívok sajnos nem füvet hanem szaros herbált persze mellette még bármit ki porbálok amitöl be lehet állni . itt nem ezzel van a baj hanem hogy már rá jöttem arra hogy szar az egész és semmi értelme az egész már csak azért kell hogy ne unatkoztak .kezdek meg bolondulni hangulatingadozások dühkitörések remegések már nem birnék végig nézni 1 horror filmet anékül hogy ne kapnák azzonal szivrohamot az elsö ijesztő jelenetnél nem járok ki se faluba se bulizni be punyadam a szobámat alig hagyom el nem szeretek emberek közöt lenni kivéve a barátaimal de már ott tart a dolog velük is alig megyek el .ugyan az a hétföm is meg a szombatom is sokkszor érzem ugy mintha valaki figyelne ... azt akkarom vége legyen irjatok tanácsokat se gyogyszeres kezelés sem dili doki nem érdekel

2014. jún. 27. 13:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
17 éves vagy ebben a korban eljön az hogy elmegy az életkedved mindenkitől és zárkózott leszel kb. egy vagy kettő hónapig de van hogy több.
2014. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

1.ha annyi eszed volt sza*os 14 évesen,hogy drogozni kezdj,akkor meg is érdemled

2.a pszichológus csak a kretének szerint "dilidoki". Ők pont az ilyen idióta barmok megsegítésére lettek (részben) kitalálva. Inkább örülnél te nyomi,hogy van olyan jószándékú ember,aki a hozzád hasonló elcseszett barmokat akarja segíteni

3.tanács...Most mit vársz? Egy életre elcseszted az idegrendszeredet,sosem leszel már százas. Mondjuk nem is voltál. Aki szétdrogozta az agyát,lehet évekig tiszta,de akármikor visszaeshet. És vissza is fog. Alapból nem lehettél egy észkombájn,de ezekkel a szarokkal az amúgy is éretlen idegrendszeredet totál elcseszted.

4.bár legalább a szándék megvan benned,ez mondjuk jó. Mindenképpen szakemberre lesz szükséged,ha tetszik,ha nem.

5.Szüleid? Család? Senki nem vette észre, hogy egy gyerek épp drogos lett a házban? Gondolom odafigyelhetnek rád...

6.ha jönnek az elvonási tünetek,akkor csak segítséggel tudod átvészelni. Sok sikert.

Tudom,nem ilyen hangnemre vártál,de ha az én gyerekem lennél,ennél cifrábbat kapnál!

2014. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szüleid hol vannak?


Dili doki nélkül nem fog menni. Majd oda kerülsz, ha egyszer a mentő szed valahol össze.

2014. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gorgo 20 ***** válasza:
50%
Sok idiótával ne törődjél, fogalmuk sincs milyen ebben a helyzetben lenni és azt sem értik mi a jó benne. Ezt csak azok értik akik hasonló cipőbe jártak. Az viszont tényleg igaz hogy ez a sz@aar herbál az idegrendszert teszi tönkre és ha folytatod még 2 évig akkor elő fordulhat hogy egy diliházban ébredsz és nem fogod érteni mi van körülötted és hogy kerültél oda. Nem tudom a herbál milyen függőséget okoz de a sima zöldről le lehet állni akarat erővel és egy uj hobbi be vitelével, mondjuk gyúrással vagy zenéket keversz stb. A te esetedre azt javaslom hogy hagyj fel a herbállal és inkább vegyél sima zöldet ha megoldható. Csak esténként szívj be miután túl vagy mindennel, hogy ha már úgy kezded a napodat hogy rögtön sodrasz akkor már az egész napodat le Sz..arod és be punnyadsz és még jo hogy nem mozdulsz ki. Ha nem tudsz szerezni sima zöldet és nem bírsz le állni akkor érdemes szakember segítségét kérni ha nem akarsz pár éven belül nyálcsorgató fogyi lenni. Az akarat erő mindenek felett!!
2014. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Ó haver, ne is törödj a sok hülyével, nyugodtan drogozzál mint a szomszéd haverom, simán élvezi, igaz ős se tud egy hibátlan mondatot leírni, de már nem is fog, szegény, a drogtól véglegesen dadog és esténként veri az elvonótól ripityára az üvegeket, rendszeresen elviszik a zsernyákok, de az élet csupa buli ettől, és nem akar változtatni se...jó így neki, ezek szerint neked is jó lesz.
2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gorgo20! Nehogy már mi legyünk az idióták,akik a problémáik ellenére is normálisan élik az életüket és nem drogoznak! A ti elvonótokat a mi adónkból fizetik,úgyhogy csak ne dumálj!
2014. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gorgo 20 ***** válasza:
50%
Fogalmad sincs a témával kapcsolatban ezért érthetetlen mit is keresel itt. S.Zaaráá rágott csont már a téma hogy a sima zöld csak lelki függőséget okoz tehát előbb is le lehet tenni mint a cigit. Amire a srác rá állt az más eset mert senki nem tudja a szer hosszú távú hatását béna olcso bio herbal blee.. De szerintem nem soká meg tudjuk ha nem áll le a kérdező.
2014. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Na nehogy már te szabd meg,hogy hová írhatok! Nem vagyok benne,még szép,nem vagyok degenerált hulladék,mint ti :D. Attól,hogy valaki nem drogos,még lehet véleménye.De rendben,te hasonszőrű jobban megérted,ezért magatokra hagylak titeket :D.Csak sajnos az iyenektől az egész társadalom szenved,sajnos nem csak a ti problémátok a négy fal között.
2014. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mrc1 válasza:
54%
Hát figyelj, ha már 17 évesen függöny lettél, imátkozz, hogy néhány havonta kimossanak és néha új karnisra akasszanak
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
15-től 20- éves koromig drogoztam.Az én véleményem az ,hogy ha valaki,valamit ,IGAZÁN akar akkor nem zár ki egy lehetőséget sem... A pszichológus/pszichiáter nélkűl senki nem tud jobban segíteni!!!! De ő is csak akkor ha te engeded! Ha elhiszed hogy jó kezekben vagy! Sajnos az is tény ,hogy magán pszichiáterről beszélek! Leszokni nagyon nehéz,ezt tényleg csak az tudja aki átéli.De itt vagyok én az élő példa,nekem sikerűlt.És sok embernek még... irj privátban ha kérdésed van! 25L
2014. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!