Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a Dunába ugrik egy...

Ha valaki a Dunába ugrik egy hídról (pl Lánchíd) akkor azt túl tudja élni? Mondjuk lejjebb valahol kisodródik a partra és újraéleszti egy csöves vagy nemtudom

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, van rá esély, szóval ne foglalkozz az öngyilkosság ilyen formájával - meg úgy egyáltalán egyik formájával sem, mert nem éri meg. Nincs olyan ok, amiért megérné eldobni egy életet. Ráadásul mindegyik esetben benne van, hogy nem sikerül, és lenyomorodsz - ami biztos, hogy még rosszabb, mint bármilyen probléma.
2014. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyorsan le is szögezem, hogy nem akarok öngyilkos lenni. :)

Csak elgondolkodtam, hogy a a dunai hidaknál, akik öngyilkosok, azok meghalnak, és nem rémlik olyan eset, hogy valaki túlélte volna.

És még az lenne a kérdésem, hogy ott az emberek megfulladnak, vagy a becsapódástól halnak meg?

Nincsenek ilyen hajlamaim, csak tényleg érdekel, hogy ott olyankor mi történik és van-e esély az életre (még ha megnyomorodva is).

2014. máj. 30. 09:13
 3/5 anonim válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy egy nem kaszkadőrnek hatalamas mázli kell, hogy túlélje. Alapesetben az ilyen magasságból való becsapódásnál a víz felszíne olyan keménységűként viselkedik mint a beton.

Általában egyből szörnyethalnak az emberek, de előfordul aki csak igen súlyosan megsérül és elájul, ami miatt már öntudatán kívűl megfullad

2014. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Most már értem
2014. máj. 30. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Akár én is feltehettem volna a kérdést, csak én komolyan is gondolom az elmélet letesztelését.
2014. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!