Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csillag születikbe kinek...

Csillag születikbe kinek szurkoltok? és Nem tartjátok igazságtalanak hogy a kutykölykök ki estek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Én a BadBoyzt sajnáltam:(:(:(

Annyira jók(L)<333

2009. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

vásáry andré, egy unikum egyértelműen.


bad boyz.. ez olyan, hogy helyesfiúk+jócuccok+menőzene=tutibefutó, csak itt a tehetség és az egyediség nem is szerepel az egészben.

2009. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
MCDC-nek szurkolok és már éppen ideje volt, hogy a kutyakölykök kiessenek. Csikó Szabolcs is elhúzhatna a p***ába.
2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézitek, legutóbb ugye a bad boyz és csikós volt együtt, a bad boys ugyanazt el tudta ugrálni mint csikós, sőt ők még sokkal több stílusban is tudnak mozogni, de az a srác csak ugyanazt tudja mindig! Neki nem lenne ott a helye! amúgy én mcdc-nek drukkolok, ő mindig hozza a formáját!
2009. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, hogy végre kiestek a kutyakölykök, nagyon nem tetszett amit csináltak, unatkoztam rajta. Ugyanígy vagyok Csikó Szabival is, szimpatikus, meg aranyosnak tűnik, de amit csinál, az szintén unalmas. Én Tabáninak szurkolok, nagyon tetszett tőle a "don't stop me now", de Veres Robi is nagyon jó!

Ami pedig Andrét illeti, én úgy tudom, ő már külföldön is elért valamit, és CD-je is van. Igazságosabb lenne, ha olyan nyerne, aki még nem ért el semmit. De amúgy nagyon tehetséges, és jó hangja van.

2009. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

ugy hallottam hogy az egész forgatóköny meg van írva..mikor ki fog kiesni..nem véletlen hogy nem a zsűri pontjaira bízzák a döntést..

úgy hallottam hogy André fogja megnyerni..de én kb 2 hete hallottam h legközelebb Brasch Bence és Horváth tamás fog kiesni..én aztmondtam hogy egyszerre..áá hülyeség..előzőhéten mondta bnőm h ugy olvaasta h most a Badboyz meg a Kutyák fognak kiesni..na mondtam hogy mégegyszr nem jöhet be...tessék.

ha nem Vásáry nyeri meg akkor rosszak a forrásaim..de sztem ígylesz..ha meg már cd-je is van akkor mi a fas.zt keres ott?méghíresebb legyen?grat neki..elveszi a lehetőséget egy tehetség elől..Tabáni&MC DC (L)

2009. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!