Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csillag születikbe kinek...

Csillag születikbe kinek szurkoltok? és Nem tartjátok igazságtalanak hogy a kutykölykök ki estek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most egy énekes fog nyerni
2009. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én alig vártam hogy kiessenek.. most a kedvenceim vannak bent.
2009. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én már a falnak megyek a sok néptánctól, ami benne van, baromi unalmas... Inkább a Bad Boyz-t sajnáltam, az ő táncuk sokkal inkább látványos volt.

Aki tényleg tehetséges, az Vásáry André szerintem.

2009. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

André a kedvencem, de tudom hogy nem ő nyeri majd.

Tabáni vagy McDc lesz a végső győztes. Velük sincs bajom, bírom mind a kettőt.

2009. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én örülök hogy a bad boyz kiesett végre..
2009. dec. 13. 16:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Tabáninak meg Vásáry Andérnak durkkolok nagyon tehetségesek
2009. dec. 13. 16:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5 perccel utánad írom ezt :D

Szóval én Istvánnak drukkolok, vagy MC/DC-nek :-) De inkább Tabáni :-)

2009. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Andrénak tényleg szép a hangja, le a kalappal elötte. viszont nem mindíg esek jól hallgatni. a verseny eredményétől függetlenül biztos vagyok azonban abban, hogy ő be fog futni.


a Bad Boyz szerintem jobb volt, mint Csikó Szabi. szerintem ő a héten zajló médiakampány győztese. kérdéses, hogy ez a lendület ki fog-e tartani a végéig...

az egy teljesen más kérdés, hogy mit lehet ezzel a tehetséggel, mert az ven neki, kezdeni. szerintem nem sokat, de ne legyen igazam.


Tabándi fantasztikus. hihetetlen jó hangja van. nálam ő a befutó.


McDc egy fenomén, bár rétegműfaj amit csinál. az eredménytől függetlenül fogunk még vele is találkozni szerintem.


visszatérve a kérdés elejére, nem. nekem egyáltalán nem volt érdekes, amit csináltak. na jó, az első még igen, de utána valahogy folyamatosan az volt az érzésem, hogy ezt már láttam.

2009. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakölykök?? Ugyan már.Egyáltalán nem. Egy tehetségtelen bagázs az egész.Összevissza ugrándoztak, rángatták a létrát. Én az elejétől kezdve azt várom hogy kiessenek. Nem tudom mit szerettek bennük az emberek, de ennyi erővel én is oda mehetem volna ugra-bugrálni.Én Tabáni Istvánna és Veres Robina szurkolk akiknek van valós tehetségük is.
2009. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mc Dc :)
2009. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!