Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » /ASK. FM/ Ezeknek ilyenkor...

/ASK. FM/ Ezeknek ilyenkor hol a fenébe van egy értelmes ember hogy valami értelmeset "verjen" beléjük?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden valószínűséggel hót feleslegesen írom ki ezt a kérdést... de nálam végképp elszakadt a cérna... már azt sem tudom, hogy mire is kerestem rá, de valahogy ennek a kis 12 éves csajnak az askján találtam magam. [link]


Csupán kíváncsiságból megnéztem pár videót, és azt hittem kiugrok az ablakon... Hogy lehet egy (nála kettő a másik csaj miatt) 12 éves lány ennyire éretlen? Oké, hogy még nagyon kislány, de akkor is egy 12 éves gyerekben már lennie kéne annyi értelemnek, hogy észrevegye, hogy mennyire undorítóan néznek ki kis koronákkal a fejükön! Ráadásul ott van még minden negyedik szó... "a ku**@ anyádat; b****dj meg" és még azt hiszi, hogy valami fontos ember, amiért válaszolgat 333 vagy mennyi kérdésre. Én, amikor 12 éves voltam (4 éve) inkább könyveket olvastam & szóltam vissza senkinek vissza egy szimpla "b**d meg"-el...


Hova fajul még a világ? -.-

16/L


2014. jan. 7. 19:12
 1/1 SylwerStone ***** válasza:

Sajnos egy ilyen elkorcsosult világban élünk. Az ilyenekkel már nincs mit kezdeni, a szülei nem nevelték meg. Még a törvény is "velük van" mert levitték a korhatárt 14 éves (még szerintem ez is alacsony) korról 12-re, így már még dughatnak is. Gratulálok annak aki ezt kitalálta! -.-"

Viszont nem szabad az egész korosztályt pár ilyen elkorcsosult gyerekről megítélni, mivel hál Istennek vannak még normálisak . Bár sajnos egyre fogynak.

2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!