Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sok a r*banc, és miért...

Miért sok a r*banc, és miért van kevés értelmes ember?

Figyelt kérdés
12.-be járok, de szörnyű az osztályom.. Tele van plázacicákkal, plázacica romákkal és beképzelt lányokkal. Én jó tanuló vagyok, aki nem cigizik, nem iszik és tisztelem a tanáraimat. Ellenben az osztálytársakkal akik lazán belevágják a tanár szemébe h " törölje ki a dolgozatainkkal a seggét". Akik jó tanulók, azokat meg undorodva lenézik, semmibe veszik. Akkor vagyunk jók, ha lecke kell, egyébként meg folyton megy a terrorizálás, erőszak. ( 9.-ben 27-en voltunk létszámilag, most 18-an vagyunk, akik elmentek, azok az osztály viselkedése miatt mentek el. Mit tehetünk, hogy megszűntessük a kiközösítést és a terrort?
2011. szept. 12. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az élet ilyen és azt szokták mondani, hogy az erősebb kutya ba**ik.

Undorító és siralmas, hogy ilyen világot élünk. Én sem dohányzom, nem iszom, nem kávézom és állandóan csodabogárnak tartottak, de mikor megismertek, akkor rájöttek, hogy nekem nem kellenek ezek a szarok ahhoz, hogy jó társaság legyek.

Ne foglalkozz velük, most még ugyan kénytelen vagy elviselni őket, mert az osztálytársaid, de ha megtanulod helyén kezelni ezeket a dolgokat, sok felesleges idegeskedéstől kíméled meg magad!

Hidd el, ez sajnos még csak a kezdet, az "igazi életben" sokkal keményebb lesz, ezért most kell a sarkadra állnod és kiállnod a magad elvei mellett!

2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!