Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért azokat pontozzák le...

Miért azokat pontozzák le mindig akik a legjobb válaszokat adják?

Figyelt kérdés

Miért mindig csak azokat pontozzák le akik normális válaszokat adnak és nem g.eciznek a kérdezővel? Sokszor visszaolvasom a kérdésekre adott válaszaimat és az utána adott válaszokat, és sokszor az én kérdésem tűnik a legértékelhetőbbnek, mégis mindig le vagyok szavazva. Persze nemcsak én vagyok leszavazva hanem mások is, és ezt már nagyon unom! Miért csinálják ezt az emberek? Unatkoznak, vagy csak puszta rosszindulatból csinálják?

Magyarázatokat követelek!


2009. nov. 30. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Több eszetlen ember van, mint okos. A bolondok lepontoznak, a okosak fel. Én valahol középen vagyok: A jó válaszokat zöld kézzel jutalmazom, a baromságokat piros kézzel büntetem, a véleményeket, gondolatokat nem értékelelem.
2010. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mert az igazság fáj
2010. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!