Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonattal álmodok, mit jelent?

Vonattal álmodok, mit jelent?

Figyelt kérdés

Sose volt visszatérő álmom... de mostanában mindig azt álmodom, hogy sietek/kapkodok, hogy elérjem a vonatot... de mielőtt megtudnám, hogy elérem vagy sem előtte mindig felébredek. Az álmaimban mindig más a szituáció, de a lényeg az hogy sietek a vonathoz... Mit jelenthet ez? És miért ébredek fel mindig az előtt, hogy megtudnám elérem e vagy sem a vonatot?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 2. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én álmodtam egyszer vonattal, egészen különös volt, számomra idegen emberekkel voltam fent. A saját hangunkon kívül semmilyen zajt nem hallottunk, ismeretlen táj körös körül. A vonatkocsi belső elrendezése semmiben sem hasonlított a ma megszokott belsőkhöz. Ilyen puff szerű ülőalkalmatosságokra lehetett leülni. Csak 2 ajtó volt egyetlenegy kocsin. Fogalmunk se volt hogy hová megyünk. Egyetlenegy elektronikusnak tűnő szerkezetet találtam a padlón, első blikkre mobiltelefonnak tűnt-nem tudom mi lehetett az. Rajtam kívül még 3 személy volt ott, de mintha tudomást se vettek volna rólam, korukat nem tudtam megállapítani. Ruházatuk erősen kopottas müanyagszerű volt. Életnek sehol semmi nyomát nem lehetett látni, a napszakok-bár a napot nem láttam-mintha helyenként váltakoztak volna. Nem volt se hideg se meleg. Az egyikük-látszólag ő lehetett az irányító-csak ennyit mondott hogy: "figyeljenek mindenre, alaposan nézzenek körül-itt kell lennie, ha látják szóljanak"
2014. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vonat, hosszú, hengeres tárgy, egyértelműen fallikus szimbólum. Sietsz felé, tehát vágysz rá. Mármint a falloszra.
2014. jan. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó

Nagy az Isten állatkertje

2014. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!