Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIért van az h. sokszor...

MIért van az h. sokszor álmodok szőrnyekel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 16:45
 1/5 anonim válasza:
Lehet h lattal valamilyen filmet, sorozatot, meset estleg, amitol felni kezdtel vagy az almaidban jelen lehetnek... Talan az segithet ha veszel alom-uzot vagy esetleg nezz meg valami horrort amitola felemed elmulhat.... Talan. Nem tudom probald ki az egyiket.
2013. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aztán meg a horror után elkezd kaszásakról álmodni, akik fel akarják szeletelni :)
2013. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meg néztem a Mamát és nem azzal álmodok:/ úgy szokott lenni h. iskolába vagyok és ott van egy páncélterem ahol van egy ilyen zombi féle és az kiszabadul és mindenki elkezd szaladni. és én is de valamiért nem tudok gyorsan futni és engem kap el. utána meg úgy kelek fel h. reszketek meg nagyon dobog a szívem. már kb 2hete ez megy minden este:/
2013. dec. 28. 18:57
 4/5 anonim válasza:
Tudod mit szoktak mondani? Nez szembe a felelmeddel. :)
2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt most nem igazán értem:s
2013. dec. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!