Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek így sebész?

Lehetek így sebész?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz a sebészet,a műtő.De azt hiszem,hogy jobb,ha elfelejtem ezt.BALKEZES vagyok.Persze,tudom,hogy az ilyen munkához nagyon nagy kézügyességre van szükségDe ez az álmom.Lehetek így valaha sebész vagy valami orvos?

2014. jan. 1. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Figyelj ha nagyon szeretnel akkor probald meg mert neked ez az almod szoval hajra!!!:))
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam.De aztan eszembe jutott valami.Szoval balkezes vagyok,tehat alapbol nem rendelkezem olyan kezugyesseggel,mint egy velem egykoru lany,lehetek barmennyire jobban felkeszult vagy elorelatobb,ugyis hatranyban vagyok vele szemben.Csak gondolj bele,egyetlen rossz mozdulat es valakinek az elete mulhat rajta.Akarmennyire is szeretnek az lenni es akarmennyire is faj,hogy csak igy fel kell adnom az almomat,muszaj,mert nem tudnek ezzel a tudattal elni,hogy a ketballkezessegem miatt emberek halnak meg...
2014. jan. 1. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz orvos (legfeljebb nem sebész)
2016. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos pl. biztos lehetsz
2016. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!