Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírnaplók, miben külömbözik...

Vámpírnaplók, miben külömbözik a sorozat és a könyv?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 19:24
 1/5 anonim válasza:
100%
A könyv sokkal meseszerűbb. A szereplők ugyanazok, de másképp néznek ki és egészen más a történet.
2013. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A könyv csöpögősebb, ami tekintve a sorozatot nem semmi:DD

Persze szeretem én őket, csak a könyv már tényleg tömény nekem, csak többszöri próbálkozás után sikerült áthámoznom magam.

2013. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

A könyv Fells Church városában játszódik. A sorozat pedig Mystic falls-ban. A könyvben Elena Szőke a sorozatban barna

a könyvben a vámpírok nem esznek a sorozatban igen. A könyvben Elena vámpírrá válik a sorozatban pedig Caroline válik vámpírrá. Stefan megöli a könyvben Klaust a sorozatban Elijah ölné meg de meggondolja magát.A könyvben nem részletezi azt h Klausnak kell-e napgyűrűt hordani.A könyvben Stefan 500 éves de a sorozatban "csak" 162.


Jó szórakozást a sorozathoz és a könyvhöz is :)

2013. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Teljesen más a könyv és a sorozat is.. a szereplők neve igaz ugyanaz, de néha mást jelölnek.. pl: a könyvben Elena egyik barátnője Meredith, a sorozatban Meredith orvos volt, Isobel a könyvben egy kb Elena korabeli lány, a sorozatban Isobel Elena igazi anyja..

Teljesen mások az események, és maga a történet. A könyv sokkal fantázia dúsabb, nyálasabb, és az első 1,2 de még talán a 3. rész is unalmas..legalábbis szerintem.. de már a 9. könyvet fogom olvasni..:) szóval egy idő után már nagyon jó..:) nekem a 6. könyv volt a kedvencem meg talán a 7.

2013. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment zöld :9
2013. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!