Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit jelenthet...

Mit gondoltok, mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlenül írom le az álmot, de egy csomószor látok benne egy fiút, akit neten ismertem meg. Már vagy 4-5 napja minden nap látom őt álmomban. És nem értem....

Pl. látom, hogy megyek valami utcán, és ő ott biciklizik el mellettem.

vagy olyat, hogy a nagymamámékhoz érkezem meg, és látom ott őt is, és ügvözlés képpen megölel. Vagy ma láttam olyant, hogy randiztam ezzel a sráccal.

És az a baj, hogy ezt nem tudom mire vélni. Mert nem vagyok szerelmes ebbe a gyerekbe, mondjuk azért kinézetre valamennyire tetszik, viszont alig ismerem.


Szerintetek mért látom mostanában őt ilyen gyakran? Mert már 2-3 hónapja "ismerem", de ez csak most jött elő.


Gondolom a pontos válszt nem tudhatjátok, ezért csak a véleményetekre vagyok kiváncsi. Köszönöm.


2009. nov. 7. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Össze akarsz jönni vele, csak ezt még magadnak se mered bevallani.
2009. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ki tudja... de amúgy 5 év van köztünk, ami most egy kicsit sok...

Volt amikor tetszett a gyerek, de mostmár semmit nem "érzek", ami erre utalna. Nem hiszem, de azért köszi a választ.:)

2009. nov. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!