Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit jelent az álom?

Mit gondoltok mit jelent az álom?

Figyelt kérdés
Álom az amit éppen a tudatalattink hord össze, vagy talán egy előrejelzés ami metaforákban valósul meg, vagy valami más? Ti mit gondoltok?
2009. júl. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a világegyetem egy távoli bolygójáról akarnak üzenni valamit az idegenek...
2009. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy a kettő kombinációja. Úgy értem, hogy az agyad felfogott valamit, de a tudatod még nem és így próbálja tudatni veled, de lehet hülyeséget mondok.
2009. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem megszívatott múltkor az álom. azt álmodtam, hogy megnyertem a lottót és mire felkeltem tök rossz kedvem lett. és ez nem vicc
2009. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minda2

nekem már 2 álmom is valóra vált, az egyiket vehettem volna figyelmeztetésnek, de nem gondoltam, hogy valóra fog válni( össze vesztem az akkori legjobb barátommal)

2009. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álom lehet felkészítés valamire, tahát az agyad szimulál egy szituációt, te pedig teszed, amit ilyenkor az ösztönöd súg, így felkészülsz rá. Például amikor üldöz valaki. Vagy lehet az, hogy az agyad szortírozza az információkat, hogy mit tartson meg, mit nem. Ami ma történt, abból szinte mindenre emlékszel, aztán alvás közben az agyad kiválogatja, hogy ebből mit érdemes megtartani. Legalábbis én így gondolom. Az álmok egyébként csak a fejedben vannak, semmi közük nincs a valósághoz, nem befolyásolják azt, például nincs olyan, hogy fogról álmodsz, akkor valaki meg fog halni. Ezek csak babonák.
2009. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!