Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be lehet perelni a tv-t ezért?

Be lehet perelni a tv-t ezért?

Figyelt kérdés

Este, amikor nem tudok aludni, néha odakapcsolok a tv2-re, és van ez a telejósda műsor.


No a lényeg, ez a fickó, Alxander "mestermágus" azt szokta mondani, hogy "aki most telefonál, az GARANTÁLTAN nyer 1-2 millió forintot a következő pár napban. GARANCIÁT vállalunk rá"


Nos, ha én betelefonálok, de nem nyerek milliókat, akkor utána feljelenthetem, hogy ő garanciát vállalt rá, és adja meg nekem a millióimat?


Amúgy természetesen nem hiszek ezekben, de elég pofátlan dolog azzal hülyíteni a népet, hogy még garanciát i vállal arra, hogy aki telefonál, az nyer pár milliót..



2013. szept. 12. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Be lehet perelni, más kérdés hogy kinek van jobb ügyvédje :)
2013. szept. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Én szóban arra is garanciát vállalok neked, hogy megkapod a milliót meg ennek az ipsének a feleségét is.:D

Szóban nem lehet megállapodni, pláne nem garanciát vállalni. (jó, létezik szóbeli megállapodás de az sem így).

Úgyhogy mivel nincs szerződés, se konkrét dolog amire garanciát lehetne vállalni, ezért perelni se lehet. Nincs tárgya a pernek, érted.

2013. szept. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt is mondta, hogyha nem sikerül kirúgják őket. de te nem hívtad fel, szóval felejtős
2013. szept. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezek szerint te is láttad? :D:D:DD
2013. szept. 12. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család betelefonált és mindenki nyert
2013. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!