Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi 2 liter tejet iszok! Ez...

Napi 2 liter tejet iszok! Ez normális? Milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tom fosás? Bár nem hiszem, hogy bármi is lehetne... én életemben nem ittam meg ennyit tejet. Csak gratulálni tok!
2009. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a bolti tejre gondolsz?ami tejpor meg víz... vagy az igazi tehén tejre?


a tejportól akármi bajod lehet:D majd megtapasztalod...a tehéntej egészséges,mivel csak növényi zsiradék van benne

2009. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Szép teljesítmény.. Ebből nem lehet semmi bajod... Maximum annyi, hogy ha kimész egy kicsit a napra a tejivás mellett akkor erősebbek lesznek a csontjaid:D

De ha igazán nagyot akarsz mutatni a népnek! Igyál meg 4 liter tejet 10 perc alatt, vedd fel videóra.. és ha nem hányod ki:D akkor PURUTTYAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :D

2009. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy vesekőre, akkor kialakulhat, ha a felesleges kálcium lerakódik a vesékben. Ha nem dolgozza fel a vese rendesen, iszonyú görcsöket okozhat. Sajnos apu és a húgom is átestek ezen, 1pohár tejnél, tejterméknél többet nem fogyaszthatnak naponta.
2009. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ettől a veseköves izétől ne rezelj be, csak ha hajlamos vagy rá akkor lesz, akkor meg lesz mástól is. Én is napi 1 liter felett fogyasztok. Fosni az fog tőle, aki gyerekkorában nem ivott eleget, ezáltal nincs meg a megfelelő enzim a gyomrában a bontásához. De ez a probléma nálunk nem áll fent, nekem semmi bajon nem volt még soha tejtől
2009. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fosol, mint a gép
2009. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 éves koromban én is ezt csináltam
2009. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van Amerikában ez a Gallon Challenge. 1 gallon tejet (3.78 liter) kell meginni egy óra alatt. Ha nem hánysz, nyertél. Felveszed, feltöltöd Youtube-ra, és egyből sztár lehetsz.
2009. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A sok tej is lehet káros.
2009. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Relatív magnéziumhiány izomgörcsökkel.
2009. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!