Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért álmodok mindig az iskolár...

Mért álmodok mindig az iskoláról? Pl, hogy 1-est kapok.

Figyelt kérdés

9 edik osztályba járok, lány vagyok.

ha álmodok valamit, akkor szinte mindig az iskolával kapcsolatosan.

pl. hogy kihivnak felelni és nem tanultam.

dogát irunk és 1es lesz.

megbukok a nyelvvizsgán.


amúgy nemvagyok rossz tanuló, legtöbb jegyem 4-es, 5-ös

bár a szüleim szerint a 4-es rossz jegy, ezért mindig leszidnak ha 4-est kapok..szerintük kitünőnek kéne lennem:(

amúgy gimnáziumba járok.


2009. okt. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz attól, hogy nem tudsz megfelelni a szüleidnek.. ha azt mondod, hogy már a 4-es is rossz jegy náluk.. :|

off: Nálam is dettó ez volt régebben, ezért lettem durván stresszes.. :S

2009. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A négyes jegy szóval kifejezve: jó.

Tehát az nem lehet rossz. Az, ha valakit ennyire belekényszerítenek, abba hogy csak 5-öst kaphat, az óriási probléma.

2009. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz ezektől a dolgoktól.És ahogy leírtad a szüleid gondolkodását én is félnék a helyedben.

Senkisem tökéletes,veled is előfordulhat hogy nem tanultál,és egyest kapsz.A szüleidnek ezt meg kellene érteni.

2009. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szüleidet nem ártana felvilágosítani, hogy mi a rossz jegy és mi nem az.

Szerintem miattuk van az egész. Félsz, hogy nem tudsz nekik megfelelni.

Én meg mindig horror-osat álmodok, pedig utálom őket. Sokak szerint le kellene őket írnom, mert Hollywood biztos kapható lenne rájuk... Na ezt mivel magyarázzátok? ...:S

2009. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dettó mint én :) Szüleim is, minden, aztán az lett, hogy ha rossz jegyet kapok nem mehetek el xy helyre, nem találkozhatok valakivel stb.. Aztán amikor egyszer megbeszéltem ezt az egészet anyával, mondtam, hogy nem azért jöttem kéttan suliba, hogy kémiát meg fizikát tanuljak, hanem, hogy németet. Szóval egy kicsit oldottam a helyzeten, ha nyelvből kapok 5ösnél rosszabbat, az már egy kicsit dühíti őket, de ha kémiából, vagy valami másból, akkor csak annyit kapok, hogy máskor jobb lenne többet tanulni. Szóval valamelyik előttem lévő jól írta: meg akarsz felelni a szüleidnek :) Kb én is így vagyok, de rájöttem, hogy nem a szüleimnek tanulok, hanem magamnak, ezért csak arra fordítok több időt, ami tényleg komolyan érdekel :) Másból is tanulok, de csak dolgozatokra meg tzre. Jegyeim egy nagyon kicsit romlottak általános óta, de ez a mindennapi hajtás x)
2009. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Senki sem lehet tokeletes . En Romaniaban elek es itt a legjobb jegy a 10 es . Szerintem ugyanugy mint en felsz a rossz jegyektol.
2013. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!