Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szinte egy hete nagyon rosszak...

Szinte egy hete nagyon rosszakat (Pl. Elrabolnak, megölnek stb. ) álmodok, mi az oka? Hogyan megoldani és eltüntetni ezeket?

Figyelt kérdés
Nagyon kikészitenek, nagyon fáradt vagyok egész nap és ingerlékeny,az álmok miatt.
2011. febr. 13. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus.
2011. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek csak űlmok..(sok horrot stb nézel??) nem kell egyböl pszichológus.. ne is törődj velük..
2011. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ancy_e köszi :)Nézek ám néha egy kis krimit, a horrort nem birom.
2011. febr. 13. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja persze, egyszerűbb, hogy "ne is törődj velük", meg reménykedni, hogy majd magától elmúlik.


Olyan ez, mint a fogfájás. Először csak este fáj egy kicsit. Leszarja az ember. Aztán nappal is kezd fájdogálni, de nem törődik vele, nem megy el fogorvoshoz. Egyszercsak elhal az ideg, és már egyáltalán nem is fáj. Ez az állapot fennáll elég sokáig, egészen addig, amíg szét nem rohad az egész fog, bedagad, gennyesedik, és legrosszabb esetben már csak szájsebészeti beavatkozással lehet segíteni. Akkor van ám a vonyítás, jajgatás.

Nem egyszerűbb azt a kis lyukat betömni, már az elején?


Ha nem írtad volna,hogy fáradt és ingerlékeny vagy az álmok miatt (azaz olyannyira zavarnak, hogy az a mindennapi életedre is kihatással van), nem írtam volna, hogy pszichológus.


Legalább egyszer elmehetnél. Nem bánnád meg.

2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.Igazad van.:)
2011. febr. 14. 16:24
 6/6 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, úh várom a választ:))
2011. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!