Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Most leszek 9.-es és nagyon félek a mindennapos tesitől. Ezelőtt heti 2-3 volt,de azt is nehéz volt végigcsinálni, egész nap szorongtam,meg ideges voltam.Nem vagyok túl jó tesiből és sokszor lebénáztak,leordítottak,hogy miattad veszítettünk,és senki se akar beválasztani a csapatba,mindenki húzza a száját,ha hozzá kerülök és ez nekem sem kellemes.Komolyan,tiszta depis vagyok emiatt.
2013. aug. 25. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is így voltam vele. Majd megszokják az emberek hogy nem erősséged a tesi. Amúgy próbálj felmentést szerezni ilyen-olyan indokkal.

De amúgy az egészet sz@rd le, de most komolyan. Nekem bevált módszer hogy nem érdekel mi van tesin, úgy csinálom a feladatokat hogy elfogadható legyen, ezért senki nem is piszkál.

2013. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most leszel 9-es, akkor új osztályba kerülsz. A középiskolában más lesz.

Ilyen-olyan indokkal felmentést szerezni nem megoldás. Főleg, hogy a legtöbb iskolában, ha felmentésed van a rendes tornaóráról, akkor gyógy-tesire kell járni (suli után).

2013. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha felmenteted magad tesi alól, suli után nem úszod meg. Ne törődj a többiekkel, az ő szégyenük, csak magukat minősítik, ha ilyenek miatt közösítenek ki. Én nem vagyok vékony, se magas, egyáltalán nem erősségem a sportolás, tehát tudom, mit érzel. De ez a te döntésed, ha tényleg annyira kellemetlen számodra minden tornaóra, és inkább eljársz gyógytornára suli után, mert az neked jobb, akkor válaszd azt. A többiekkel meg mint ahogy írtam, ne törődj, pár éven belül sem te, sem ők nem fognak jelentőséget tulajdonítani annak, hogy hogyan tornáztál a suliban.
2013. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek.Sajnos nem kerülök teljesen új osztályba,mert hatosztályosba járok.És nem nagyon tudok felmentést sem szerezni,ami miatt gyógytesire kéne járnom,mert ilyen szervi problémám nincsen.Egyébként vékony vagyok (de alacsony),de akkor sem erősségem a tesi.
2013. aug. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!