Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új suliba megyek nagyon félek...

Norcsika 1 kérdése:

Új suliba megyek nagyon félek :' ( nincs aki bevédene senki. Nem tudom magam lenyugtatni. Mit tegyek hogy ne legyek anyira beparázva?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám a problémásokat... Vitakézség 100%:) Majd úgy is összehaverkodsz valakivel egyébként.
2013. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Melyik suli?
2013. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SillyJax válasza:
Én is új suliba fogok menni.De egyébként biztos lesz ott valaki akivel össze haverkodsz meg legyél laza és kész. Nem kell beparázni azért mert új suliba mész, ha nincs aki bevédjen és nem vagy egy verekedős tipus akkor a futás nem szégyen.A régi sulimban nekem se volt senki aki bevédett volna, meg mindig próbálták fel baszni az agyam, és én mindig azzal nyugtattam magam, hogy nem akarok igazgatóit kapni :DD igy nem álltam le velük verekedni de egy idő után már tényleg meguntam aztán kaptam egy osztály főnöki figyelmeztetést de megérte mert utána békén hagytak.Szóval ha valaki nem hagy majd békén ne hagyd magad! De szerintem biztos lesz legalább egy olyan ember az új osztályodba akivel jól ki fogsz jönni
2013. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kutya222 ***** válasza:
ne félj majd beileszkedsz
2013. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Már ismerek valakit az igazgató fiát :) mert ő is ottvolt amikor beírakoztam .. Ő is abba suliba jár
2013. aug. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!