Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kamukérdés...

Miért van itt ennyi kamukérdés az oldalon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hosszú a nyáriszünet
2013. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
unatkoznak, a fiataloknál az emberi kapcsolatok az internet miatt kihaltak, mi ennyi idősen parkokban ültünk nyáron este és hülyéskedtünk vagy nyaraltunk, nekik meg nincs jobb szórakozás, mint itt következmények nélkül botrányt kavarni, megbotránkoztatni, röhögni emberek reakcióin...ezért
2013. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%
Szerintem ez a kérdés tuti h kamu...
2013. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Miért van itt ennyi nem kategóriába illő kérdés az oldalon?
2013. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Relatív,hogy kinek mi a kamu.

Én például nem hiszem el,azt amikor leírja hogy jó e a piros kivágott menyasszonyi ruha, szerintem tuti kamuzik és kéket fog felvenni overállal, csak pazarolja a drága időnket.

Vagy mikor pocsék helyesírással leírja,hogy veri az apja és ő egy tiznekét eff.

2013. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17%
Nyilván azért, hogy aki a kamu kérdéseket szereti az olvasgathassa őket. Azt még a kamu kérdések feltevői se gondolják, hogy egyesek annyira ostobák hogy miközben nem szeretik a kamu kérdéseket, olvassák azokat.
2013. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nyár van sok az unatkozó 14 év alatti személy akiknek nincs jobb dolguk mint ide irkálni mindenfélét.

De a kamu kérdéseknél az a legrosszabb ha egy normális esetleg komoly kérdésnél troll válaszokat adnak vagy csak simán kötekednek.

2013. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!