Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt az oldalon olyan...

Van itt az oldalon olyan akinek az édesanyja prostituált volt? Hogy éltétek ezt meg?

Figyelt kérdés
Mikor és hogyan tudtátok meg? Gyerekként szembesültetek vele, vagy csak felnőttként tudtátok meg? Hogyan viszonyultatok ehhez? mennyire itélt el a társadalom ezért téged is? Történetekre vagyok kiváncsi.

2013. máj. 14. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Senkinek semmi köze hozzá, aki ezért elítél valakit, az egy ro.hadék...
2013. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Elég egyértelmű volt a kérdésedre a válasz. Van még kérdés?:DD
2013. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Senki felett nem ítélkeztem, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt egy ember hogyan éli meg. Ennyi!

Anonim az oldal, miért ne tehetnék fel kérdést és miért ne kaphatnék rá normális választ?

2013. máj. 15. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem alkalmi prosti volt az anyám tudtam ennyi
2013. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Máig gyerek vagyok, csak kissé idősebb ... 16-17 éves lehettem, mikor qrválkodni kezdett, hogy legyen pénzünk. Mert ugye, neki csak a pultos állás volt jó, amit elég nehéz volt találni ... Lényegtelen.

Nagyon rosszul érintett a dolog. Eléggé megutáltam emiatt, és eltávolodtam tőle ... Undorító volt.

Az akkori párom, illetve a barátnőim előtt csinálta, sokszor nyitott ajtónál. Nem zavartatta magát, a vékony falakon pedig minden áthallatszott. Mert ugye, saját lakásunkon munkálkodott ...

Kínos volt, és undorító. Főleg, hogy sokszor hozott fel nőket ... Különösebben nem lehet erről mit mondani, vagy írni ... :\

2013. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!