Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának ilyenkor melyik...

Egy anyának ilyenkor melyik oldalon illene állnia?

Figyelt kérdés

Anyósomat elhagyta a férje amikor a fia 2 éves volt. Az ő anyósa falazott apósnak, ezért utálta az anyósát.


28 évvel később a fia egy nagy szerelem miatt elhagyja a terhes feleségét aki így egyedül marad egy 2 évessel és egy kisbabával szülés után. Anyós a szétköltözés után pár nappal a FB-on a fia üzenőfalán nyomatja hogy "ez a te életed, úgy éld ahogy neked a legjobb, ne törődj senkivel", majd meghívja magához új csajt (gimnazista) hétvégére és FB-on likeolgatja a közös szerelmes képeiket válóper előtt, miközben osztja az új unokáról a képeket is hogy neki unokája született, akit azóta sem nézett meg.


Csak én érzem hogy ez a nő nem százas vagy mégiscsak a fia és teljes mellszélességgel mögötte kell álljon, nyilván ezért a lelkesedés az új párkapcsolat mellett miközben még nem elvált a fia?


2013. ápr. 24. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az anyák már csak ilyenek. Főleg a fiús anyák.
2013. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Na itt is igaz, hogy kiütközik a szülői minta, már a nagyim megmondta, hogy elvált szülők gyerekéből elvált felnőtt lesz.
2013. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell sehova sem állnia.Egyszerűen értelmes emberként kellene viselkednie,kellő tapintattal.
2013. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Fantasztikusan ismétlik a történést.

2éves volt, mikor apja elhagyta,->2éves gyerekét hagyta el.

Ehhez anyja segített -> ehhez anyja segít


Ez pszichológia tankönyvbe illő eset. Ez történik, ha nem éber, szellemi életet élnek az emberek, hanem holdkórosan a volt mintát utánozzák, lemásolják, persze észre sem veszik.

2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ez nem illemtani kérdés, mindenki arra az oldalra áll, amelyikkel jobban azonosulni tud.

Egyébként még az sem jósolható, hogy mi történik, ha az anya az egyik vagy a másik oldalra áll, lehet, hogy pont azzal tenné lehetetlenné a normális válást, ha az ex feleség mellé állna.

2013. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Csak itt nem az a kérdés, hogy az ex feleség mellé áll, vagy a fia mellé. A kérdés az, hogy az unoka mellé áll vagy a gyerekesen viselkedő fia mellé.


Támogathatja ugyan a fia új kapcsolatát, és ugyan ez fájó pont az elhagyott feleségre nézve, de mégiscsak a fia. Bár ha az én fiam tenne ilyent, azt megemlegetné.

De az unokáját is támogatnia kell. És íly módon nem alázhatja az unokája anyját azzal, hogy ilyen mondatokat ír: "ez a te életed, úgy éld ahogy neked a legjobb, ne törődj senkivel"


De válasz a kérdésedre. Sajnos a nő százas. Csak a fiús anyák mindenben az ő icipici fiúkat támogatják, akár még az unokájuk kárára is. (Tisztelet a kivételnek.)

2013. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam, ha támogatja is a vérét, azt tehetné annyira diszkréten, hogy a külvilág ebből ne érzékeljen semmit, nem hogy a mellét verni hogy az én fiam!


Szerintem is ismétli a sors önmagát, sajnos már későn vagyok okos. Szerencsére lányaink lettek.

2013. ápr. 24. 22:39
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem százas...!!!!
2013. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

De, szerintem a Kérdező anyósa teljesen 100-as... persze, viselkedhetne úgy is, hogy a Kérdező meg az unokája mellé áll - és akkor bérletet váltana rá, hogy egyedül marad öregségére... mert Kérdező nyilván tovább fog lépni a válás után, és nem az ex anyósával fog törődni évtizedekig akár...

Egyszerűen ez az anya reálisan mérte fel, hogy hosszabb távon csak a fiára számíthat.

2013. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Valahol igen az utolsónak is igaza van De akkor sem kellene a fél világnak elkürtölnie.
2013. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!