Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának ilyenkor melyik...

Egy anyának ilyenkor melyik oldalon illene állnia?

Figyelt kérdés

Anyósomat elhagyta a férje amikor a fia 2 éves volt. Az ő anyósa falazott apósnak, ezért utálta az anyósát.


28 évvel később a fia egy nagy szerelem miatt elhagyja a terhes feleségét aki így egyedül marad egy 2 évessel és egy kisbabával szülés után. Anyós a szétköltözés után pár nappal a FB-on a fia üzenőfalán nyomatja hogy "ez a te életed, úgy éld ahogy neked a legjobb, ne törődj senkivel", majd meghívja magához új csajt (gimnazista) hétvégére és FB-on likeolgatja a közös szerelmes képeiket válóper előtt, miközben osztja az új unokáról a képeket is hogy neki unokája született, akit azóta sem nézett meg.


Csak én érzem hogy ez a nő nem százas vagy mégiscsak a fia és teljes mellszélességgel mögötte kell álljon, nyilván ezért a lelkesedés az új párkapcsolat mellett miközben még nem elvált a fia?


2013. ápr. 24. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

érthető, h a fiával nem "szakít" emiatt. az is, h igyekszik elfogadni a fia új kapcslatát és közeledik a lányhoz. ettől az újszülött kisbaba még az ő unokája, jó, hogy ő is így érzi. az viszont otromba és ízlésetlen, hogy ilyeneket posztol facebookon. nem kell ezt publikussá tenni.


sok erőt és kitartást kívánok a gyerekneveléshez. hogy viseled? mennyi idős terhes voltál, amikor szétmentetek?

2013. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Missi_Key ***** válasza:
9%
mi a francot vársz?..talán volt oka otthagyni az előzőt, nem? nem ismerjük a részleteket, és az a nő kije neki hogy a saját fia ellen forduljon miatta?...istenem.ilyen hülye kérdést.
2013. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: Mondjuk azt, hogy legalább nézze meg az unokáját. Csak annyi érdeklődést tanúsítson a gyerek iránt az életben, amennyire dicsekszik vele az interneten!
2013. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
... és akkor talán a fiára is ragadna ebből az ivadékgondoskodási készségből valamicske...
2013. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Missi_Key! ne haragudj hogy kiborítottalak a kérdéssel, remélem azért még jól fogsz aludni, kívánom hogy nehogy te is arra ébredj 7hónapos terhesen, hogy egy 7 hónapos isteni színjáték főszereplője lettél tudtodon kívül.

A kisunokát -írtam- meg sem nézte, ráadásul megkérdezte a férjemtől hogy biztosan a mi gyerekünk-e, mert nem hasonlít a tesójára.... nyilván én k*féltem félre. Na mindegy. Rendben leszünk, azon vagyok hogy így legyen. Köszönöm mindenkinek, 66%os, abszolút egyetértek veled, mérlegelt és így döntött.

2013. ápr. 24. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!