Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a meleget,...

Hogyan éljem túl a meleget, és hogyan tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, itt a nyár,és nem ártana egy ilyen. Én pl azt javaslom,hogy akinek kicsi a szobája, és nincs klímája, az fagyasszon le vizet pár műanyag palackban, és,miután megfagyott, vigye be a szobájába, és rakja egy lavórba. egy "félszobához" elég kb 3 palack,és 10-15 perc után érezhető már. Hasonló ötleteket várnék ide,ha valakinek van, vagy ha egyáltalán valakit érdekel..
2008. jún. 24. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kolégista vagyok, itt a túlélés kulcsa, hogy nappal az ember a pincehelységi konditeremben tanul...
2008. jún. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
öööö 1,5 literes palackokról van szó???
2008. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A palack vizekkel az a baj, hogy növeli a páratartalmat. Nekem így is nagyon párás a lakásom.
2008. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már mér növelné a páratartalmat? Le lehet őket zárni. Ami lecsapódik az oldalán azt meg a levegőből vonja el.
2008. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pont arról beszélek,hogy nem víz,hanem JÉG formájában viszed be a szobába,és amiután felolvadt,kiviszed,és kiöntöd a fürdőben a lavórt/visszateszed a palackokat a fagyasztóba. az én szobám átlagos méretű (2x félszoba, azt hiszem,olyan 10-12 nm, de ezt most csak ilyen éjféli becslés), azt 5 ilyen palack jég lehűti,és semmi pára nem lesz tőle. 2L-es palackokról beszéltem, másfelesekből kicsit több kell. (szorozd be 4/3-al :D)
2008. jún. 24. 23:01
 6/9 anonim válasza:
köszi
2008. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
növénypermetező kispalack víz az ágyam mellett és ventillátor
2008. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy palackom, szórófejjel, amiből kb öt percenként magamra fújok egy csomót. No meg ha nagyon melegem van, és nem tudok mást, akkor lezuhanyzok hidegebb vízzel, nem törölközök meg teljesen, és fürdőruhát veszek fel. Vagy pl törölközőben megyek a szobámba. És bevan készítve egy másfél literes palackban innivaló, hogy ne felejtsek el eleget inni.
2008. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint hogy a palack az vizes palack, és abból spriccelgetek magamra :D Ezt véletlenül lehagytam, pedig enélkül eléggé vicces a válasz :D
2008. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!