Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezzem ezt a srácnál?

Hogyan értelmezzem ezt a srácnál?

Figyelt kérdés

Levelezek egy 23 éves sráccal. Én 2 évvel vagyok fiatalabb. Találkozóra invitált,hogy utazzak fel Pestre és majd ott bemutatja nekem a nevezetességeket. Még én ezzel úgy vagyok ha tényleg akar a srác leutazik Miskolcra hozzám.Tehát tényleg kimutatja a lány iránti vonzalmat.Azért írtam ezt mert elég helyes a srác. ;)

A sorai végén ezt csak úgy beszúrta. "Szoktál kezdeményezni?" Csókolózásra írta vagy esetleg sexre invitálhatott,szerintetek? Kérlek fiúk lányok írjátok oda mi a véleményetek és ti miként cselekednétek?


2009. okt. 16. 00:57
 1/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Hidd el ő is tanácstalan. A Bp-i látogatás nyilván ürügy az ismerkedésre, de tényleg több a látnivaló és ha állja a vendéglátás költségeit, akkor OK. De igazad van, ha eleve nagyon komolyan gondolja, akkor ő látogat meg.

A kezdeményezős kérdés jogos a mai világban, mert ha mindketten visszafogottan viselkedtek, akkor azt gondolhatja a másik, hogy nem szimpi. Vannak rámenős lányok, biztos tudod, ha nem ilyen vagy nem baj, csak tudjon róla az emberfia. Hogy mire értette, az majd kiderül, de ez a környezettől is függ, a metróban azért nem kell félned, de ha felmégy hozzá és ég a gyertya a pezsgő mellett, akkor az mást jelent.

2009. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám úgy intézni,hogy ő jöjjön hozzám.Ha mégsem,lakásra biztos nem mennék első alkalommal.Maradnék a nevezetességeknél.:)
2009. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha felmegyek akkor 1-0 oda. Tehát azt gondolhatja hamar pattanékony vagyok. Viszont ha nem megyek akkor betoji és visszafogott lánynak gondol majd. Tudom zizi kérdés, de ti mit írtnátok?
2009. okt. 16. 10:27
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Mondjuk azt írhatnád, hogy OK, megyek Bp-re, mert ez és ez érdekel, de ebből ne vonjon le messzemenő következtetést.
2009. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miskolc-Pest között ingázok. Miskolcon egyszerűen nincs semmi, nem tudom, a srác tudja-e. Pesten tényleg jó program, jól összehozhat. Ilyen időben azért kétesélyes.
2009. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!