Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem a srácnál?

Van esélyem a srácnál?

Figyelt kérdés
Elmentem a barátnőm táncpróbájára(HipHop) és nagyóón megtetszett egy fiú. Szinte egészvégig őt bámultam(kicsit se lehetett felütő) aztán mikor vége lett az eddzésnek megkértem a barátnőmet hogy keresse meg fészbukon. Megtalálta. Én bejelöltem és vissza is jelölt, de nem merek ráírni. És ha írnék is neki akkor mit? Hogy köszönjek? Miről beszéljek vele? Miről kérdezzem? Attól félek hogy túl nyomulósnak fog tartani.. SEGÍTSETEEEK!! :(((
2011. jún. 16. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, az nem túl nyomulós, ha egyszerüen, rá írsz, hogy sziaa:D láttalak a táncon, és nagyon jó vagy...és szeretnélek megismerni...kb ennyi...ezután, biztos, hogy lesz vmilyen reakció...xD
2011. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi :D


'ja azt elfelejtettem odaírni hogy ez a táncpróba kb. 1hónapja volt..

2011. jún. 16. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:

hááháá. :) az a neved gy.k.-n hogy vika. :) én neveztelek el így. :D *büszkefej*

ez az a norbigyerek ? :D

2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen. de csakmiattad : )))♥ és igen a 'norbigyerek' :D
2011. jún. 16. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
juhúúúú. :)
2011. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
vikiniki sziasztok énis ittvagyok :-D
2011. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Jajj na ezért nem teszek én fel ilyen kérdéseket...:) Még a végén megismernek:D

Egyébként amit az első írt az tökéletes....kit érdekel hogy egy hónapja volt:D(?!)

2011. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát pedig kiirhatnál nemkeveset anna vagyis nusi :D
2011. jún. 16. 21:02
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsi akkor tami bocsánatbocsánat :$
2011. jún. 16. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

úristen mi van itt! osztálytalálkozó?:D

amúgy írj rá nyugodtan! mond meg neki hogy tetszett ahogy táncol, azt is mond hogy eddig nem írtál rá mert féltél hogy mit reagál! hidd el hogy ez tetszeni fog neki! és légy elszánt vagy különben sosem teljesülnek a vágyaid:) és egy kis önbizalom sem ár! szóval hajrá! 18/F

2011. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!