Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekkorodban kaptál néha...

Gyerekkorodban kaptál néha verést büntetésből? Ha igen, miért kaptad és mivel kaptál ki?

Figyelt kérdés
Nálunk ugyan nem volt divat a verés, de azért ritkán én is kihúztam a gyufát és kikaptam általános iskolás koromban. Volt egy játék műanyag kardom én azzal kaptam párszor verést. Nagyon fájt a csupasz fenekemen, és fiú létemre bőgtem is, de más bajom nem lett és sohasem haragudtam meg ezért a szüleimre, sőt belátom, hogy jogosan kaptam. Más hogy van ezekkel a dolgokkal?
2009. okt. 15. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Én kaptam, de 12-13éves koromban is, de akkor már inkább a fejemre. Vagy az asztalba ütötték a fejem, vagy hátulrol beleütöttek. De főleg csak azért, mert nem tudtam megoldani a házifeladatom... :/

Nem tudom megbocsájtani apának...

Anyám próbálkozott megütni (amikor már elváltak, anyával éltem), de visszaütöttem... Na azt viszont nem bánom.

2009. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Otthon nem, de a suliban évfolyamtársaktól elég gyakran megesett, hogy pl wc-benkörbeálltak páran, és rendesen megpofoztak. De aztán ahogy gimibe mentem, ez is megszűnt, addig meg mindig találtak valami indokot. Olyan is volt, hogy délutáni edzés után a tusolóba jöttek be, és meztelenül nagyon élvezték, hogy jól felpofozhatnak, én meg nem tudtam mit tenni. Magyarul a megalázásra ment ki a játék, így utólag tudom. Elég "nyunyó" voltam, szóval kaptam eleget, de meg kell vallani, lehet, hogy jót tett nekem, komolyan mondom.


Szülőktől nem .... nem volt divat, de hát remélem azért manapság se nagyon van olyan család ahol ez divat. Vagy igen?

2009. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, a kérdés is azért jött elő, mert a múltkor baráti körben ezen vitatkoztunk össze véletlenül. Aki soohasem kapott annak idején otthon, az nagyon elítélte a dolgot, aki kapott, az meg többnyire rendjén valónak, meg tanulságosnak tartotta.
2009. okt. 15. 17:53
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi is katun k néha a fenekünkre,ha valami nagy disznóságot csináltunk,de a fejünkre sosem.

Az első válaszolónak nagyon durva volt az apja,és ő is nagyon durva lett.Biztosan oka volt,amiért az anyja megakarta verni.Egy elkényeztetett kölök lett,aki nem tudta megbecsülni,hogy az anyja egyedül tartja el.Ha engem ütött volna meg valamelyik gyerekem,vagy elzavartam volna otthonról,vagy úgy megvertem volna,hogy lepedőben viszik el.Egy anyát megütni és még nem is bánni meg ,egyike a legaljasabb dolognak a világon.

2009. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
én kaptam a hátsómra meg pofont is. egyszer-kétszer fakanállal is. akkor utáltam. lány létemre mondjuk elég nagyszájú és akaratos voltam, szóval lehet hogy ha csak szépen győzködnek nem lennék az, aki. igazából jogosan kaptam, tényleg ki szoktam akasztani őket. 19/L
2009. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Engem soha sem vertek meg, sem anya, sem apa, sem a tanárok, pedig nem voltam éppen jó gyerek...
2009. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Pár nevelő pofon elcsattant, meg emeltek rám kezet, de komolyat sosem kaptam. Visszanézve nem bánom, hogy kaptam, mert ha nem büntettek volna meg, akkor a dolgok valószínűleg elfajultak volna, így meg tudtam, hogyha valami nagyon rosszat csinálok akkor annak meglesz a következménye. Amúgy kiskoromban elég szemtelen voltam, de ahogy elnézem most itt a mai gyerekeket, lehülyézi az anyját stb..(persze itt is vannak kivételek) Ha én ilyeneket műveltem volna.. Volt, hogy fakanállal vagy ilyen öregeknek való bottal kaptam ki, de azok már nem szüleim voltak, hanem nagyszülők. Egyáltalán nem sajnálom, hogy nem neveltek úgy, hogy teljesen el legyek kényeztetve és ehhez az is hozzátartozik, hogy a szüleimre soha nem tudnék kezet emelni.
2009. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

hát az én haverom azt mondja, azért lett mazochista, mert a nagyobb srácok egyfolytában elverték de legtöbbször a tusolóban persze, hog yminél jobban megalázzák, és sokáig ő s etudta mi van, míg rájött, hogy ez hiányzik az életéből, és manapság is egy sráccal van együtt, aki szinte naponta megruházza, ő meg tök élvezi.

hát izgi dolgok vannak azért nem?

2009. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Engem orronütöttek szeneslapáttal meg vasutaskalapáccsal :D

Egyébként apám aranytürelmű ember, 18 év alatt egyszer emelt rám kezet. Anyám sűrűbben ütött oda, de akkor megérdemeltem, és szinte mindig tenyérrel kaptam.

2009. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Funktasztikus ***** válasza:
65%

igen kaptam/kapok de néha jogtalanul de megértem inkább anyámtol......apám nem nagyon olyan csak nagyon rikán de meg van az ok:)

13F

2009. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!