Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastátok a Titok (The...

Olvastátok a Titok (The Secret) c. könyvet vagy nézétek a vidót?

Figyelt kérdés

Valkinek sikerült már bevonzania valamit az életébe amit nagyon szerett volna azaz megtapasztalta már, hogy a vonzás törvény tényleg működik?

Elég hihetelen a dolog,nem is tudom tényleg igaz len vagy nem?! :O


2009. okt. 15. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, nem olvastam.
2009. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sikerült, pàromnak épp munkàt kerestem, ö nem ért rà, rengeteget dolgozott! Talàltam, elküldtem az önéletrajzot és azonnal, megszüntatték a hirdetést és felvették! Nyugis, jol fizetô àllàs! Elötte albi keresés, uh kemény, aztàn megtalàltuk, 60e ft mindennel együtt! :) Mind ez Pesten, szerinted mennyi esélyünk volt erre? Vagy épp, azon agyaltunk, hogy a francba kéne kimenni külföldre/2év gyüjtünk pénzt, azt hajrà és ehhez hasonlo agyalàs/ erre kaptunk egy ajànlatot, jövö honapban pàpà Magyarorszàg! :)
2009. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most olvasom a könyvet,de még véleményt nem tudok róla mondani.
2009. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is most olvasom :-)

Csak kíváncsi voltam más tapasztalta-e már azt, amit a könyv ír.

2009. okt. 15. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
én igen :) rájöttem,h. hogyan kell pozitívan gondolkozni,h. magamhoz vonzzam a jó dolgokat :) a kisfilm megvan, most pedig megveszem a könyvet is :)
2009. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, a filmet láttam is. Nem hiszek az ilyenben...
2009. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15:48-as válaszoló! Azt írtad rájöttél, hogyan kell pozitívan gondolkodni.Azóta próbáltál tudatosan bevonzani kisebb dolgokat az életedbe?
2009. okt. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!