Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastátok már a Dr. House -...

Olvastátok már a Dr. House - főszerepben Hugh Laurie c. könyvet? Vagy esetleg van véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
gya van könyvbe is?*.*
2010. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van.:) Engem is érdekelne a dolog, csak előtte kíváncsi lennék pár véleményre is.
2010. ápr. 20. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak a Paul Calen- Dr House könyvet olvastam, hát nem nagy szám, nem mond többet annál amit a sorozatban is láthatunk + a háromnegyede annyiból áll, hogy egy résznek a cselekményeit leírja.
2010. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom te mit olvastál.:D Én elkezdtem olvasni és teljesen másról szól, még így az ötödik fejezethez érve is. No de majd elválik.:)
2010. ápr. 22. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem megvan:)) Hugh Laurie részletes életrajza, + a többi színészé, a sorozat kelezkezésének története,

az epizódok részletes leírása a 3. évad végéig, érdekességekkel, bakikkal.

Szerintem egész jó könyv, legalábbis ha többet akarsz tudni Hugh Laurieról akkor biztosan. :) Nekem tetszik.

2010. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!