Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy nyugtom...

Mit csináljak hogy nyugtom legyen 3 osztálytársamtól?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban 3 lány, ők az osztály beszólogatói. A tanárok már utálják az osztályt miattuk, a 10 perces dogát 30percig írjuk mert elmegy 20 perc mert "pattognak" hogy nem értik, nem volt benne a könyvben... És ha a tanár meg azt meri mondani h akkor beírja az 1est akkor csak lereagálják h " jóvan le...rom a kémiát/biológiát..." De az a baj hogy így a tanár bedühödik, utánna meg sem próbálja a többi diák jegyén javítani és ami a még rosszabb, nem is magyarázza el utánna az anyagot. Tesin is "én nem tornázok mert drága volt a műkörmöm és letörheti a labda". Ha meg az osztályfőnöknek szól egy szaktanár h XY milyen, akkor meg ők 3an előadják a szomorú kis diáklányt akinek a tanárnéni nem magyarázza el az anyagot és teljesen igazságtalan velük szemben. És sajnos az osztályfőnök még meg is védi őket a többi tanárral szemben. Általánosban is volt pár ilyen lány, de gondoltam hogy gimiben csak megváltozik a helyzet, nem leszek ilyenekkel körülvéve... De nem így történt, ráadásul most már hogy is fogalmazzam... "célpont" vagyok. Rólam tudni kell hogy elég csendes vagyok, de nem az a félénk fajta. Úgyis mondhatnám hogy nem szeretem feleslegesen jártatni a szám. Órán nem szoktam jelentkezni h "jajjj tanárnő létszi hadd én mondjam a jó választ" bocs ha most megsértek valakit, de nem is vagyok az a visszaszólós mármint tanárnak. És mivel 2 nyelvi osztály vagyunk szerencsére a nap legnagyobb részében külön vagyok tőlük, de így számukra olyan csendes kislány lehetek. 0-ban meg 1-ben még nem is volt velük személyes összetűzésem, de idén 11-ben már elmondható hogy legszivesebben kinyírnám őket. Sajnos az élet úgy hozta hogy matekon meg kémián előttük ülök és egész pl tegnap is elkezdett az egyik szőlővel dobálni! Komolyan a tanár szava nekik már nem számít semít így a tanár a "nem hallom, nem látom" taktikát veti be. Így hiába szólnék neki, nem tudna semmit sem csinálni. Meg ha beszélgetős óra van néha, akkor is elkezni h na majd "én". Velem példálóznak, azaz hogy ezt is csak úgy bekiabálják. Ha meg a szőlős esetnél is hátrafordulok, vigyorogva közli h "nem ő volt" és ilyenkor azt sem tudom h a 3 közül melyiket üssem le. Még piszkálnak egy-két embert de őket azért mert tényleg csendesek, vagy stréberek (őket is sajnálom) de engem meg leginkább azért mert eléggé kitűnök. Ezalatt azt értem hogy az osztályban 3 stílus van a "k. plázacicás", "deszkás, fiús" meg a "szorgalmas kis szürke egérkék" Én meg inkább elvont, darkos stílus (legalább is így határolom be magam szal nem rocker) vagyok. És fogalmam sincs hogy mihez kezdjek velük. Na meg nem is beszélve mikor előkerül a körömlakk az órán és majd meg fulladok. Egy másik csaj meg aszmás és mikor levegőért kimerte nyitni az ablakot úgy leoltották... De már nagyon idegesít a helyzet, mert nem azért jöttem tagozatos gimibe hogy az ilyen műkörmös p.csák elrontsák az éveim.

Valami tanács?


Am 17/L


2009. okt. 13. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Írjatok egy kérvényt, mind aláírva, hogy tegyenek rendet közöttük.

2. A piszkálódásra legyél immunis, -lehet, hogy hónapokig eltart-, de akkor lemásznak rólad, mert nem tudnak mit kezdeni veled. És, (!) légy velük mindig udvarias és intelligensen reagáld le az ő bunkózásaikat, mert azzal sem tudnak majd mit kezdeni.

3. Végső esetben egyszerűen, ha nem jutottál semmire így pl fél év után, akkor lökd le őket a lépcsőn. Vagy fertőzd meg őket vmi halálos vírussal. :)

2009. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja, és nem ér semmit a "komolyan beszélj velük", mert az ilyenek azok tuskók, és nem értenek a szép szóból.

És, ne tégy ellenük semmit, mert akkor mégjobban betámadnak.

Szerintem ésszel kell az ilyen idiótákat "lealázni". Sajnos a "felnőttek világában" ez mindennapos, úgyhogy jó gyakorlást!! Én veled vagyok!!

2009. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!