Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ezt letudná nekem...

Valaki ezt letudná nekem fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Budapest egy gyönyörű város. Legjobban a vidámparkot szeretem, ott nagyon jól lehet szórakozni. Az állatkert csodálatos de egy kicsit unalmas. Szerintem Budapest éjjel a legszebb, gyönyörűek a fények a városban. Az éjszakába nyúló bulik is a kedvenc tevékenységeimhez tartoznak. A Váci utcába mindenféleképp menjünk el ha Budapesten járunk, gyönyörű. Itt tartják minden évben a sziget nevű zenei fesztivált, szeretnék ide egyszer eljutni és egy jó nagyot bulizni. Budapest Európa egyik legszebb fővárosa.

2013. jún. 5. 16:21
 1/1 anonim válasza:
Budapest is a beautiful city. Most I like the fun-fair, because there we can have fun very well. The zoo is wonderful, but it is a bit boring. I think Budapest is the nicest at night, the lights are beautiful in the city. The late-night parties also belong to my favourite activities. You definitely must go to Váci street if you are in Budapest, it is beautiful. The so-called sziget musical festival is organized here every year, i would like to get to there someday and have a great stromp. Budapest is one of the nicest capitals in Europe.
2013. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!